Nieudana transakcja, strata pieniędzy :(

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

spock66
Posty: 56
Rejestracja: środa 15 maja 2013, 08:36
Lokalizacja: Szczecin

Nieudana transakcja, strata pieniędzy :(

Post autor: spock66 »

Nie wiem czy mam się czuć okradziony czy nie (nie mam ani kasy ani pakietu to tak się czuję). Krótko - ogłoszenie:

http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=23&t=3 ... 85#p419585

klocolus był bardzo elokwentny zanim nie zapłaciłem za pakiet, sam do mnie pisał czy się już zdecydowałem i w końcu 18.11 przelalem mu 255 zł. Potem kontakt jakby się urwał. Po dłuższych nagabywaniach odpisał że ma rodzinę w szpitalu i nie ma czasu. Ok, zdarza się - zaproponowałem więc zwrot pieniędzy. Od tej pory jedyną korespondencję jaką z nim mam to:

Wysłano: 21 lis 2015, o 20:58
Od: klocolus
Do: spock66
Po weekendzie wyślę pozdrawiam

Wysłano: 8 gru 2015, o 23:23
Od: klocolus
Do: spock66
dzisiaj został wysłany pozdrawiam i przepraszam za długi czas oczekiwania. - TROCHĘ MINĘŁO TYCH WEEKENDÓW?

Wysłano: 14 gru 2015, o 07:07
Od: klocolus
Do: spock66
Wieczorem podesle nr pprzesyłki pozdrawiam


Mimo że odczytuje moje wiadomości to nic nie odpisuje, dziwne że kolega z tak długim stażem tak się zachowuje :( Sprawdzałem oczywiście na poczcie i wg nich nic nie zostalo na mój adres nadane....

Tomek

EDIT

Kolega się jednak odezwał (widać poruszenie tego na forum publicznym poskutkowało). Ale... nie kasuję postu (chyba że admin skasuje) bo uważam że zostałem co najmniej okłamany i to nie raz. Po pierwsze teraz ten pakiet to średnio mi jest potrzebny, po drugie został wysłany 15.12 (prawie po miesiącu od wpłaty...) a wyraźnie kolega mi napisał

Wysłano: 8 gru 2015, o 23:23
Od: klocolus
Do: spock66
dzisiaj został wysłany pozdrawiam i przepraszam za długi czas oczekiwania

Poza tym zamiast przeprosić grozi mi jakimiś paragrafami za szkalowanie... Sprawa dla mnie zamknięta, mam nadzieję..... bo paczka jeszcze nie jest u mnie.
daro1980
Posty: 51
Rejestracja: czwartek 23 lip 2015, 08:04
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Re: Nieudana transakcja, strata pieniędzy :(

Post autor: daro1980 »

jaki pakiet zamowiles ????
spock66
Posty: 56
Rejestracja: środa 15 maja 2013, 08:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nieudana transakcja, strata pieniędzy :(

Post autor: spock66 »

"Mogę poskładać w pakiety, dla przykładu cena pakietu 4s ~10Ah to 240zł" - o taki.
Lee
Posty: 1828
Rejestracja: niedziela 23 paź 2011, 22:02
Lokalizacja: UK

Re: Nieudana transakcja, strata pieniędzy :(

Post autor: Lee »

U mnie miał byś ten pakiet za 150zł lol.
Ostatnio mam czasami problemy z pw, wysyłam wiadomość, niby odebrana, ale tak na prawdę nie dociera, może klocolus też ma problemy z pw...
spock66
Posty: 56
Rejestracja: środa 15 maja 2013, 08:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nieudana transakcja, strata pieniędzy :(

Post autor: spock66 »

Nie - nie ma, przecież zwyczajnie mnie okłamał że wysłał a nie wysłał. Teraz się zrobił całkiem elokwentny - ma nasłać na mnie swojego prawnika. Czekam z utęsknieniem. A taki pakiet chętnie bym kupił jak ten się sprawdzi :)
klocolus
Posty: 1364
Rejestracja: wtorek 30 lis 2010, 23:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nieudana transakcja, strata pieniędzy :(

Post autor: klocolus »

Do mnie ostatnie wiadomości z grożeniem policją, moderatorem i.t.p. nie dotarły. Jakby miał Pan dwie osoby z najbliższej rodziny w szpitalu to może by Pan zrozumiał sytuację - ale widzę że Pana takie nieszczęścia najwyraźniej nie doświadczają, gratuluję.

Ja ze swojej strony powiedziałem wszystko na PW, więcej się sprawą nie zamierzam zajmować.

Rozważę wstąpienie na drogę prawną ze względu na możliwość popełnienia przestępstwa zniesławienia.
Każdy ma swoje 6 minut :-)
spock66
Posty: 56
Rejestracja: środa 15 maja 2013, 08:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nieudana transakcja, strata pieniędzy :(

Post autor: spock66 »

Wysłano: 8 gru 2015, o 23:23
Od: klocolus
Do: spock66
dzisiaj został wysłany pozdrawiam i przepraszam za długi czas oczekiwania


A został wysłany 15.12 - czekam na pozew. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia należało oddać pieniądze zamiast kłamać. Z mojej strony to też tyle. Mam nadzieję że jak otworzę paczkę to nie spotka mnie jakaś niespodzianka...
Awatar użytkownika
Adasko
Posty: 2245
Rejestracja: wtorek 28 gru 2010, 15:14
Lokalizacja: Londyn

Re: Nieudana transakcja, strata pieniędzy :(

Post autor: Adasko »

klocolus pisze:Rozważę wstąpienie na drogę prawną ze względu na możliwość popełnienia przestępstwa zniesławienia.
to zart prawda ? Jesli problem z wysylka bo....
to kwestia zwrotu przelewu to kilka klikniec a nie miesiac grania na zwloke .
Awatar użytkownika
kamilborkowski
Posty: 2183
Rejestracja: niedziela 02 lut 2014, 14:43
Lokalizacja: Opole

Re: Nieudana transakcja, strata pieniędzy :(

Post autor: kamilborkowski »

Panowie, skoro zaczęliście się już komunikować między sobą to załatwiajcie resztę nieścisłości między sobą na PW, dobrze? Nie róbcie tutaj sądu kapturowego...
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Nieudana transakcja, strata pieniędzy :(

Post autor: Rurek »

Klocolus zachowaj się jak dorosły i nie brnij. Jak miałeś brak czasu to się klika przelew zwrotny w minutę, pisze "przepraszam" i sprawa zamknięta.
Resztę wyjaśniajcie sobie już na policji, prokuraturze, w europejskim trybunale sprawiedliwości etc.
A nie na forum.
Temat zamykam.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Zablokowany