Flekkefjord po raz kolejny.

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

paco_x
Posty: 109
Rejestracja: wtorek 02 gru 2014, 13:09
Lokalizacja: Flekkefjord

Flekkefjord po raz kolejny.

Post autor: paco_x »



Troche nad miasteczkiem troche w okolicach domu.
vuki
Posty: 58
Rejestracja: wtorek 19 sie 2014, 22:12
Lokalizacja: Rawicz

Post autor: vuki »

fajne miejsce na latanie, widoczki przednie
Awatar użytkownika
Pawel Sco
Posty: 77
Rejestracja: niedziela 07 gru 2014, 23:30
Lokalizacja: carfin

Post autor: Pawel Sco »

okolica powala normalnie :D a w tych wodach niezle ryby musza plywac :P
paco_x
Posty: 109
Rejestracja: wtorek 02 gru 2014, 13:09
Lokalizacja: Flekkefjord

Post autor: paco_x »



Po raz kolejny, bardziej zimowo
Born to sail, Forced to work
Awatar użytkownika
yelloo
Posty: 145
Rejestracja: środa 11 cze 2014, 12:16
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: yelloo »

No piękne fjordy, o to chodziło :-) Szkoda, że trochę mało dynamiki, jeśli mogę coś doradzić polecam trochę bardziej dynamiczny montaż, nawet bez tych różnych animowanych przejść pomiędzy scenami. Wtedy będzie dużo ciekawiej, jeśli nie da się latać szybciej to to jest jedyna droga do tego. Chodzi o pokazanie jak największej ilości ciekawych ujęć z różnej perspektywy w jak najkrótszym czasie. Na przykład dobrze jest ucinać jakieś 20 sekund filmu, zostawić 5 sekund i znów 20 sekund wyciąć itd. ;-) BTW. moje zdjęcie w avatarze jest z Norwegii, a dokładnie Bergen :-)
Tx 5.8 GHz 200mW + Rx 3-turn helical; FrSky 2.4 GHz + 7dbi patch; eLeReSv2; Bixler 2, RC Logger Xtreme, Turnigy 1:18 Stadium Truck
paco_x
Posty: 109
Rejestracja: wtorek 02 gru 2014, 13:09
Lokalizacja: Flekkefjord

Post autor: paco_x »

zrobi sie, najgorsze sa 2 rzeczy:
zimno jakie bylo dzisiaj (zona mi zmarzla)
chec pokazania wielu ujec zawierajacych ladne plenery
jedna bateria
malo czasu

ale wszystko przed nami :D

Jak mowilem, nie chodzi o jakies woooow ze doskonale swiatlo, doskonale ujecie. To ma byc zabawa i przyblizenie moejsc ktore lubie.
Multirotor zakupiony zostal bym mial mozliwosc nagrywac moja najwieksza pasje jaka sa zagle.
Do tej pory moglem robic ujecia tylko z pokladu, o ograniczonym polu manewru.
Wielowirnikowiec daje mi nowe mozliwosci
Born to sail, Forced to work
Awatar użytkownika
yelloo
Posty: 145
Rejestracja: środa 11 cze 2014, 12:16
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: yelloo »

Jasne, wszystko przed nami. Dzisiaj byłem na dworze testować zasięg różnych konfiguracji, a potem miałem w planach też sobie polatać. Jednak po kilkudziesięcio minutowym wystawianiu rąk na mrozie nie mogłem sobie siebie potem wyobrazić trzymającego aparaturę w ręce gdzieś daleko na polu :-)

Jako przybliżenie miejsc jak najbardziej lubię taką formę, dałem tylko sugestie, które mogą łatwo w znaczący sposób upiększyć to wszystko. Natomiast wiadomo, najbardziej liczy się zabawa podczas lotów :-D

Szkoda, że ta kamerka trochę słabą ma jakość, ale rozumiem niskobudżetowość i to że gdy wpadnie do wody, będą mniejsze straty :-P Sam bałbym się tak latać nad wodą :roll: Nie brakuje swoją drogą trochę zasięgu?
Tx 5.8 GHz 200mW + Rx 3-turn helical; FrSky 2.4 GHz + 7dbi patch; eLeReSv2; Bixler 2, RC Logger Xtreme, Turnigy 1:18 Stadium Truck
paco_x
Posty: 109
Rejestracja: wtorek 02 gru 2014, 13:09
Lokalizacja: Flekkefjord

Post autor: paco_x »

W sumie wcale nie tak nisko budzetowo, bo ta wersja u mnie to wydatek 11.000NOK, nawet ponad co daje ok 5.5K PLN
Musze ogarnac inny program do filmow, moze Vegas nie bedzie tak obcinal jakosci.
No niestety mam jeszcze inne pasje, ktore mnie ciagna po kieszeni.....gdyby nie to pewnie bym juz stal w kolejce po Inspire 1

a w Poznaniu tez mowia na POLE?????? Myslalem ze tylko w Krakowie :D
Born to sail, Forced to work
Awatar użytkownika
yelloo
Posty: 145
Rejestracja: środa 11 cze 2014, 12:16
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: yelloo »

paco_x pisze: bo ta wersja u mnie to wydatek 11.000NOK, nawet ponad co daje ok 5.5K PLN
Aa, myślałem, że to phantom 1 z kamerką 720p ;-) W takim razie zdecydowanie polecam Sony Vegas 11 - starsze wersje mają problemy.
paco_x pisze:a w Poznaniu tez mowia na POLE?????? Myslalem ze tylko w Krakowie :D
W sumie miałem na myśli faktyczne pole uprawne, a nie wyjście na dwór :-P
Tx 5.8 GHz 200mW + Rx 3-turn helical; FrSky 2.4 GHz + 7dbi patch; eLeReSv2; Bixler 2, RC Logger Xtreme, Turnigy 1:18 Stadium Truck
paco_x
Posty: 109
Rejestracja: wtorek 02 gru 2014, 13:09
Lokalizacja: Flekkefjord

Post autor: paco_x »


No to bardziej dynamicznie
Born to sail, Forced to work
Awatar użytkownika
yelloo
Posty: 145
Rejestracja: środa 11 cze 2014, 12:16
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: yelloo »

No i świetnie, dużo bardziej mi się podoba! Tym razem żona też widzę była dzielna :-D Jeszcze bym poeksperymentował z różnymi typami ujęć, ale jest coraz lepiej ;-) Też bym sobie polatał tak z gimbalem, a nie mam.
Tx 5.8 GHz 200mW + Rx 3-turn helical; FrSky 2.4 GHz + 7dbi patch; eLeReSv2; Bixler 2, RC Logger Xtreme, Turnigy 1:18 Stadium Truck
paco_x
Posty: 109
Rejestracja: wtorek 02 gru 2014, 13:09
Lokalizacja: Flekkefjord

Post autor: paco_x »

EEE sam latalem, zony nie bylo
Born to sail, Forced to work
ODPOWIEDZ