Gimbal Phantom V2+ czy mozna kupić część

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

wiechu
Posty: 1
Rejestracja: sobota 13 lip 2013, 11:30
Lokalizacja: lubiskie

Gimbal Phantom V2+ czy mozna kupić część

Post autor: wiechu »

Witam
Mam taki przypadek, gimbal został lub był wykrzywiony jak na poniższym zdjęciu, dla mnie zagadka jak to się stało, phantom nie miał kraksy, był przewożony w oryginalnej wytłoczce niestety bez tego plastikowego zabezpieczenia gimbala, ta cześć jest dość gruba więc nie mam pojęcia jak doszło do tego skrzywienia, długotrwałe działanie siły, wysoka temperatura, jak napisałem dla mnie to zagadka. Wszystko działa prawidłowo kamera, gimbal poziomuje się tak jak powinien jest problem przy dużym wychyleniu przy locie w prawo, kamera ociera o ramie przez to skrzywienie, i gimbal automatycznie odłacza zasilanie na chwile. Moje pytanie czy można dokupić ten sam elemet? ewentualnie czy znajdzie się jakaś firma która mi to wykona na tokarkach? Chciałem zmienić phantoma 2 na wersje 3 ale nie mam pojęcia jak mam to opisać, już zastanawiałem się czy nie sprzedać phantoma na części :D Poniżej zdjęcie wygięcia. Ewentualnie może można to prostować, jakiś serwis który to zrobi a nie zaleci wymianę gimbala na nowy za 2600 :D

Zdjęcie:
Obrazek


Pozdrawiam
Wiechu
bosss
Posty: 46
Rejestracja: sobota 26 kwie 2014, 11:43
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Gimbal Phantom V2+ czy mozna kupić część

Post autor: bosss »

W polsce może być ciężko, za granicą można znaleźć klocki do gimbali DJI. Można u nich np zapytać

https://shop.epictv.com/en/dji-spare-pa ... ervo-motor
ODPOWIEDZ