Dlaczegooooo :<

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 741
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 10:03
Lokalizacja: Warszawa - SK

Dlaczegooooo :<

Post autor: Karol »

Obrazek

Jak tacy ludzie nie mają wstydu bezczelnie pchać się dalej i brnąć do przodu w ten temat, penetrować środowisko jak Bolek Lolka i tylko napierać i napierać, przytłacza mnie to i jest to moim zdaniem obrzydliwe.
THE SKY IS NOT THE LIMIT ANYMORE...
Awatar użytkownika
mknet
Posty: 1223
Rejestracja: wtorek 10 sty 2012, 20:13
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Re: Dlaczegooooo :<

Post autor: mknet »

Business is business, niestety zawsze znajdzie się ktoś kto chce przyrobić na ewentualnym szumie medialnym itp.
Użytkowane: Bixler 2 1500m, SkySurfer 2000mm, Transporter Q7.6, Mini-Hrejser slim 280mm, Delta120min.
Składają się: SU31 ElectriFly, FarFlyer długolot fpv.
Zakurzone: T-rex 500ESP, Ofna ultra lx comp, Hpi Sprint 2
Awatar użytkownika
Jedrula
Posty: 2058
Rejestracja: poniedziałek 22 mar 2010, 20:22
Lokalizacja: Świdnica

Re: Dlaczegooooo :<

Post autor: Jedrula »

Zgadnijcie kto ma wielkie centrum szkolenia UAV i kto optuje za "lepszym" przepisami.
Jako modelarze możemy tylko nie przyjść na te event.
Lecę na nielegalu!
Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Re: Dlaczegooooo :<

Post autor: jacekV »

Oświećcie mnie... za młody jestem... :-o

EDYTA ; dzięki, nie trzeba... szkoda się babrać...
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
Awatar użytkownika
Karol
Posty: 741
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 10:03
Lokalizacja: Warszawa - SK

Re: Dlaczegooooo :<

Post autor: Karol »

Podpytywał pan kopter co i już na forach o firmy, kto mu coś zrobi, kto dron zbuduje, aż tu bum wrzucił fotki całego tego grabkami czesanego pola. Czyżby przetarg wymagający kilku ofert, żeby można było swoją wybrać? :mrgreen: ciekawe, co jeszcze ugra, niedługo on będzie licencje wystawiał i wszystkim nam cofnie co podpadli :mrgreen:
THE SKY IS NOT THE LIMIT ANYMORE...
Awatar użytkownika
Radek.J
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2011, 16:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczegooooo :<

Post autor: Radek.J »

Mnie ostatnio zirytował udostępniając zdjęcia z naszego fanpage'a, na swoim od szkoleń.
Awatar użytkownika
mknet
Posty: 1223
Rejestracja: wtorek 10 sty 2012, 20:13
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Re: Dlaczegooooo :<

Post autor: mknet »

Na szczęście zrezygnowali z pomysłu zorganizowania wyścigów 250'ątek, ponieważ ich zdolności logistyczne są ograniczone aby w ten sposób promować swoją firmę :lol:
BTW. Zdaniem omawianego podmiotu, największym zagrożeniem w szwadronowym konsorcjum są modelarze którzy oczywiście się nie znają, sami lutują i używają "słabych kabelków". Świat schodzi na psy :shock:
Więcej można dowiedzieć się tutaj (od 30min) http://n-3-5.dcs.redcdn.pl/dcs/o2/redef ... 87fidf.mp4
Użytkowane: Bixler 2 1500m, SkySurfer 2000mm, Transporter Q7.6, Mini-Hrejser slim 280mm, Delta120min.
Składają się: SU31 ElectriFly, FarFlyer długolot fpv.
Zakurzone: T-rex 500ESP, Ofna ultra lx comp, Hpi Sprint 2
Awatar użytkownika
Japim
Posty: 342
Rejestracja: piątek 29 sie 2014, 09:19
Lokalizacja: Warszawa/ Zachod
Kontakt:

Re: Dlaczegooooo :<

Post autor: Japim »

Ktos moze mnie oswiecic o co chodzi? Ja nie sledze forum non stop. Ale syn ktory dolaczyl na Facebooku do tej grupy strasznie sie napalil na te zawody. No i oczywiscie dupa. To ze to jakas firma od UAV to zdazylem sie dowiedziec, ale czy jest cos jeszcze o czym powinienem wiedziec?
Pozdrawiam,
Przemek
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Dlaczegooooo :<

Post autor: Rurek »

Uuuu to jest cała historia która trwa od pięciu lat. Do opowiedzenia raczej jako legenda, przy ognisku można pobajać ;-)
W skrócie: jest jeden człowiek, wymieniony z nazwiska wyżej który własną elokwencją (ale w negatywnym wydaniu) nie zostawia kamienia na kamieniu myśląc tylko o własnych czterech literach. Po prostu idzie szeroko po bandzie i po trupach. Ważne żeby zarobić a wszystkich dookoła przerobić.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
ODPOWIEDZ