Zgubiłem !

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Zgubiłem !

Post autor: jacekV »

Dawno nie pociskałem tu bzdur i muszę się Wam do czegoś przyznać...

Otóż ZGUBIŁEM swoją MOC społeczną, czyli iloczyn jednostki do niesionej przez tę jednostkę informacji.

Zagubiła się we mnie chęć podglądania sąsąsiadów np. z tradycyjnego okna i parapeciku wyłożonego miękką podusią. Nie chodzę też do Magla, gdzie jak wiadomo obieg informacji jest jakże żywy.

Ostatnio nawet Babcia Henia do mnie nie zagląda bo ma artretyzm. I myślę że to z powodu Tajnych Organizacji Hippisowskich (TOH) które w młodości Babci Heni dały się we znaki głośnymi pieśniami nawołującymi do pokoju (po angielskiemu PIS - czyli pokòj)

Zresztą ten pokòj to jakaś bzdura. Warto wrócić do głebokich tradycji chrześcijanin, tzn. do namiętnego wyrzynania się w pień. Wieszania palenia na stosach i zbrodn ktòrych takie małe Miki jak Hitler i Stalin mogli pozazdrościć.
Zresztą uczyli sie pilnie... Hitler z Got mit Uns...i poparciem Papcia, wtedy kiedy wyrzynał pòł Europy.
...no kolega Stalin lekcji nie odrobił ale za to stworzył własny kult - na wzór i podobieństwo, czyli Kult Jednostki, posługując sie tymi samymi metodami co chrześcijanie.

Ale co tam Cyberparanoja jest jak Cyberprzestrzeń, zniesie każdą głupotę - warunek należy przedstawić ją w możliwie najlepiej zbliżony do naukowego brzmienia sposób - być może wykład Babci Heni w mglu o tym że Kowalscy mają PINIONDZE bo na pewno ukradli będzie miał sens.
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
zybyzy
Posty: 1346
Rejestracja: sobota 18 sie 2012, 10:06
Lokalizacja: Breslau

Post autor: zybyzy »

jacekV ja tak pomiędzy wierszami :mrgreen: zapytaj PituPitu, On znalazł, może to Twoje :mrgreen: :mrgreen:
bo latać to cza umić ;) - więc ciągle się uczę.
SkyWalker X-6 FPV - 2Fat2Fly, SkyWalker 1900 FPV Z&P, Mini SkyWalker eleres AP, Mini Talon FPV Z&P
BadCat FPV - KFC32FTB
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 2324
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 02:17
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Mateusz »

...Idę się napić :mrgreen:
Trutututu nici z drutu.
Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Post autor: jacekV »

zybyzy pisze:jacekV ja tak pomiędzy wierszami :mrgreen: zapytaj PituPitu, On znalazł, może to Twoje :mrgreen: :mrgreen:
NIEPRAWDA !
Nie wiesz a ja wiem !

Tak na prawdę ... ile razy ostatnio przesiadywałeś na parapeciku i podglądałeś sąsiadòw ? Ile Parapetoogodzin poświęcłeś na wzmocnienie MOCY społecznej ? Kiedy byłeś ostatnio w maglu i prowadziłeś wykład o tych złodziejach Kowalskich ?
Poza tym nie wiesz nic o cywilizacji 1,2, 3 i dlaczego upadły. Ja wiem - nie było tam Babci Heni i jej mocy społecznej.
Zaden Maj, żaden Egipcjanin czy inny troll nie mògł przesiedzieć w okienku na podusi tyle co Babcia Henia
No i w żadnych kulturach ktòre zaginęły nie było instytucji Magla... pròżno szukać też tych skur.... synòw Kowalskich a studiowałem całe tysiąclecia i nie zanlazłem tych złodzieji. No może ten poznański Źyd który odkrył Indie...jak to Zyd i NIEkatolik naa pewno kradł i pożyczał pieniądze za lichwę...
Tym samym był jak ci Kowalscy...
Ostatnio zmieniony wtorek 23 gru 2014, 19:35 przez jacekV, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
Awatar użytkownika
Pieth
Posty: 1841
Rejestracja: niedziela 23 lut 2014, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pieth »

Mateusz pisze:...Idę się napić :mrgreen:
Popieram, puenty Mateusza bardzo mi się podobają.
Wszystko co lata, jeździ, pływa no i ... kobieta.
Awatar użytkownika
kamilborkowski
Posty: 2183
Rejestracja: niedziela 02 lut 2014, 14:43
Lokalizacja: Opole

Post autor: kamilborkowski »

zybyzy pisze:jacekV ja tak pomiędzy wierszami zapytaj PituPitu, On znalazł, może to Twoje
Mistrzu! :D
Mateusz pisze:...Idę się napić
To fakt... już pora...
Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Post autor: jacekV »

Pieth pisze:
Mateusz pisze:...Idę się napić :mrgreen:
Popieram, puenty Mateusza bardzo mi się podobają.
Kolego Pieth, jak zwykle bardzo Cię szanuję ale razi mnie Twoja niekompetencja.
Podejmujesz dyskusję bez podstawowej wiedzy cytując tak młodego człowieka jak kolega Mateusz...

Jak myślisz, czy kolega Mateusz wie co to Parapecik i Podusia ? Zna subtelną ròżnicę pomiędzy Przenikliwą Obserwacją (PO) a Podejrzliwym Intensywnym Spojrzeniem (PIS) ?
Kolega Mateusz , którego tutaj cytujesz nie nosił nigdy prania do Magla. Wie co to prasowanie na kańcik ?
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
Awatar użytkownika
remzibi
Posty: 614
Rejestracja: wtorek 23 mar 2010, 15:32
Lokalizacja: Rumia

Post autor: remzibi »

kamilborkowski pisze:....
Mateusz pisze:...Idę się napić
To fakt... już pora...
Pozwolicie, ze sie przylacze :mrgreen:
When injustice becomes law, resistance becomes Duty...
Thomas Jefferson
Awatar użytkownika
kamilborkowski
Posty: 2183
Rejestracja: niedziela 02 lut 2014, 14:43
Lokalizacja: Opole

Post autor: kamilborkowski »

remzibi pisze:Pozwolicie, ze sie przylacze
Ależ zapraszamy! To jak whisky z miodem? Ostatnio spróbowałem - wyborne choć więcej niż jedną szklankę nie wypiję bo za słodko :)
artak
Posty: 182
Rejestracja: środa 08 paź 2014, 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: artak »

Czytając te wywody na trzeźwo już czuję się jakbym miał ze cztery promile :mrgreen: Jakie to szczęście że mieszkam na dzikim zadoopiu i nie ma kogo podglądać na parapeciku (poza tym za małe parapety mam, żeby na nich siedzieć :roll: )
Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Post autor: jacekV »

kamilborkowski pisze:
remzibi pisze:Pozwolicie, ze sie przylacze
Ależ zapraszamy! To jak whisky z miodem? Ostatnio spróbowałem - wyborne choć więcej niż jedną szklankę nie wypiję bo za słodko :)
Pamiętajcie tylko o wzmacnianiu MOCY.... :mrgreen:
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Post autor: jacekV »

artak pisze:Czytając te wywody na trzeźwo już czuję się jakbym miał ze cztery promile :mrgreen: Jakie to szczęście że mieszkam na dzikim zadoopiu i nie ma kogo podglądać na parapeciku (poza tym za małe parapety mam, żeby na nich siedzieć :roll: )
To tak jak ja czytając wątek "Znalazłem!"

To jakby przejechał po mnie pociąg z wòdką... :mrgreen:
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
artak
Posty: 182
Rejestracja: środa 08 paź 2014, 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: artak »

jacekV pisze:To tak jak ja czytając wątek "Znalazłem!"
Tego jeszcze nie czytałem ... chyba trzeba nadrobić :mrgreen:
Awatar użytkownika
PitLab
Posty: 967
Rejestracja: środa 17 mar 2010, 20:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: PitLab »

jacekV pisze:
artak pisze:Czytając te wywody na trzeźwo już czuję się jakbym miał ze cztery promile :mrgreen: Jakie to szczęście że mieszkam na dzikim zadoopiu i nie ma kogo podglądać na parapeciku (poza tym za małe parapety mam, żeby na nich siedzieć :roll: )
To tak jak ja czytając wątek "Znalazłem!"
To jakby przejechał po mnie pociąg z wòdką... :mrgreen:
Cieszę się że mogłem was uszczęśliwić. :-)
Odnośnie wódki zanim wypijecie pamiętajcie co powiedział Jerzy Urban: "wódka szkodzi twoim wrogom". Dlatego aby zrobić mi na złość wypijcie butelkę więcej.
Piotrek.
Z różnych form kontaktu preferuję e-mail
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: PiotrSz »

UWAGA!! Otwieram 46794875 Naradę Wodzów Starszych i Administracji Terenowej
Dzisiaj opowiem wam dowcip...
ODPOWIEDZ