Przed zapoznaniem z forum, odwiedź sklep spożywczy,

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 2324
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 02:17
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Mateusz »

Dla kogos kogo dzisiaj suszi
Trutututu nici z drutu.
Awatar użytkownika
markac
Posty: 1506
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: markac »

Czaiłem się i czaiłem, aż w końcu kupiłem :-P

Obrazek

Z myślą o świętach, albo Sylwestrze, ale nie wiem czy aż tak długo wytrzyma.
To mój pierwszy burbon.
Awatar użytkownika
zaan
Posty: 112
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 18:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: zaan »

Tak czytam ten wątek znieczulając sie Bolsem z colą bo chwilowo moja najlepsza z żon (Zbig jestem ci wdzięczny za określenie ,Twoje zdrowie) sprawiła że na nic lepszego mnie nie stać (tak to jest jak kobieta dorwie sie do auta i zapomni zachamować na czas) wspominam wynalazek zwany Południowym Stokiem . Już wyjaśniam , czysty alkohol najwyższej próby ,taki co to po pobycie w zamrażarce przez 12h nawet sie nie zoleił , a po dodaniu soku grejfrutowego czy innego czasami zdarzało sie że sie ten sok ścinał, 100% klarowność , właściwie co dziwnwe bez smaku choć może i nie dziwne to , zapach podobnie , efekty żekłbym KILLER ,dawkowanie najlepiej lecznicze ,serio . Spytacie gdzie dostać o tuż tu problem nawet ja mam problem wytwórca choć znim jestem spokrewniony wypuszcza naprawde sygnalne pertie , od czasu do czasu , więc ten trunek naprawde należy szanować. Pewnie chcieli by znać owo tajemne żródło? :mrgreen: Nie będe taki ,powiem bez bicia naprawde : młodszy bra,t doktor dyplomowany nauk chemicznych Universitas Jagellonica Cracoviensis RULEZ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: .............
Awatar użytkownika
maniaq
Posty: 61
Rejestracja: czwartek 05 sty 2012, 09:24
Lokalizacja: Kielce

Post autor: maniaq »

A ja proponuję coś takiego: pijane misie, bardzo smaczne :-P
scratchbuild is my life
Awatar użytkownika
Rufio
Posty: 1157
Rejestracja: sobota 23 kwie 2011, 22:57
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: Rufio »

proponuję tzw. świnkę - nazwa lokalna jak i miks niespotkany przeze mnie nigdzie indziej, dla malutkiego baru w centrum Stolicy naszego Państwa.

Zajrzeliśmy tam przez przypadek i poprosiliśmy o "specjalność zakładu" czyli to co widać było, cieszy się powodzeniem u autochtonów tegoż przemiłego baru.
No i dostaliśmy ŚWINKĘ. a tajemny skład poznaliśmy dopiero w trakcie 3ciej wizyty.

Napój słodkawy zawiera:
- 2/3 do 3/4 schłodzonej lub ciepłej Soplicy pigwówki
- i do pełna soku pomarańczowego ale UAGA tylko i wyłącznie CAPPY (żaden inny nie komponuje się tak zacnie, ani Tymbark, ani Hortex ani inne wynalazki)
Mieszamy albo bezpośrednio w kielonku albo w butelce (lepiej się "połączy") i szybciej można serwować.

Pijemy z umiarem bo to pyszne jest, mimo że słodkawe, i zdradliwe.
Awatar użytkownika
sajgon
Posty: 482
Rejestracja: piątek 17 lut 2012, 17:48
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: sajgon »

Dawno mnie nie było na forum, ale co jakiś czas zaglądam i ten temat przykuł mą uwagę bo widzę w nim dziwnie dużą aktywność największych moralizatorów naszego forum, tak wiec ku ich trzci dodam coś od siebie co powinno być wpisane w temat wątku phii "nigdy nie latam po alkoholu"
a mój najlepszy drin na after to trzy obrane pocięte cytryny wciśnięte do 1,5 l wody gazowanej żywiec, pić schłodzone :)
Lee
Posty: 1828
Rejestracja: niedziela 23 paź 2011, 22:02
Lokalizacja: UK

Post autor: Lee »

maniaq pisze:A ja proponuję coś takiego: pijane misie, bardzo smaczne :-P
Już siedzą w lodówce i chleją, będzie akurat na święta :-P
Użyłem soplicy orzechowej :-)
ODPOWIEDZ