sklep abc rc

Tematy zakładają tylko firmy/sklepy prezentujący swoją ofertę

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
yahny
Posty: 120
Rejestracja: sobota 30 lis 2013, 09:52
Lokalizacja: Złotolasy/Jaworzno

Post autor: yahny »

Pare problemów było. Smigła innej firmy, problem z ciasteczkami, kiedyś po kilku godzinach grzebania zniknął mi koszyk(tylko w abc tak mam i skoro wszędzie działa, to czemu wszyscy użytkownicy gh mają kombinować, skoro może to zrobić jedna osoba), słabo opisane wymiary niektórych podzespołów, a mailowo problem, opis nie zawsze intuicyjny itp
Generalnie jestem zadowolony i polecam.
Zawsze ciekawy jestem jakim alko mnie uraczą, w jakim kształcie będzie gąbka i czy jedną śróbkę zaś wyślą w wielkim pudle.
Awatar użytkownika
Baqsthc
Posty: 1076
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 21:12
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Baqsthc »

Po raz kolejny dali ciała.

Dostałem inny niż zamówiony silnik, dodatkowo z wygiętą podstawą. Nie możliwe by stało się to w transporcie. Żytnia i tona pianki robi swoje..

W każdym razie jestem zdenerwowany..

P.S. Bład pakowacza/naklejacza etykiet. Woreczek strunowy oklejony zgodnie z zamówieniem.
slawus1998
Posty: 125
Rejestracja: czwartek 27 lut 2014, 20:37
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: slawus1998 »

Zamówiłem niedawno u nich części (dwa kable i złącze) i wszystko przyszło jak miało być - towar nie uszkodzony, wszystko sprawne, dobrze zapakowane. Już trzy razy u nich zamawiałem i trzy razy byłem zadowolony - z moich doświadczeń mogę ten sklep jedynie polecić
Awatar użytkownika
lordviader
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek 05 sie 2013, 11:03
Lokalizacja: Łosice

Post autor: lordviader »

Też u nich kupuje od jakiegoś już czasu :-) Ostatnio wysłałem do nich gimbal na gwarancję (padł czujnik IMU), w kartoniku tak jak zakupiłem tak wszystko wysłałem żeby nie było wątpliwości... Reklamację bardzo szybko rozpatrzyli pozytywnie o czym zostałem poinformowany mailowo oraz telefonicznie że przesyłka wysłana, zaciesz z mojej strony był niesamowity bo wiadomo że latać się chce :mrgreen: I tutaj najciekawsza część się zaczyna... Następnego dnia wracam do domu i jest awizo w drzwiach, więc ucieszony lecę na pocztę odebrać paczuszkę, na poczcie standard kolejka, kiedy przyszła moja kolej i pani z okienka wróciła z moją przesyłką troszkę się zdziwiłem ponieważ przyniosła małą kopertę bąbelkową której nadawcą był wspomniany sklep :shock: Pierwsza moja myśl "jak oni tam k**** ten gimbal zmieścili" ??? Okazało się że przesłali sam czujnik a wysyłka "reszty" gimbala jakoś komuś tam umknęła :roll: Po wysłaniu do nich maila co prawda odzyskałem swoja własność tylko że trochę później. No cóż... nie myli się tylko ten co nic nie robi :-D Ale ogólnie jestem zadowolony z zakupów w sklepie i śmiało tak jak koledzy mogę go polecić ;-)
UDI U 816, Hubsan X4 h107 d FPV, DJI Phantom v1, DJI F 550 Naza V2 + Turnigy 9XR Open TX
Awatar użytkownika
darek_op
Posty: 780
Rejestracja: piątek 02 mar 2012, 12:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: darek_op »

Czy ktoś korzystał z programu lojalnoościowego tego sklepu?. Nazbierałem ileś tam punktów i pokazało mi jaką wartość złotówkową maja moje punkty. Niestety nie udało mi się wykorzystać tych złotówek do zapłacenia części należności za towar. Jedyna możliwość skorzystania z tych złotówek to chyba zapłacenie za całość zakupów :shock:
michalu
Posty: 75
Rejestracja: sobota 22 wrz 2012, 20:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: michalu »

klepnij koszyk a przed płaceniem napisz do nich to odejmą uzbieraną kwotę od sumy zakupów
Awatar użytkownika
pma_
Posty: 4658
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 09:43
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Post autor: pma_ »

michalu pisze:klepnij koszyk a przed płaceniem napisz do nich to odejmą uzbieraną kwotę od sumy zakupów
To chyba jakiś dofcip, widzę, że tfurca tego sklepu bardzo poważnie go rozwija (nie mam na myśli abc-rc)
samolot max 4579/1293 analog, DJI do końca zasięgu :)
coper max 1729(na 5.8)
Awatar użytkownika
Leda_g
Posty: 144
Rejestracja: niedziela 17 lip 2011, 21:01
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

Post autor: Leda_g »

darek_op pisze:Czy ktoś korzystał z programu lojalnoościowego tego sklepu?. Nazbierałem ileś tam punktów i pokazało mi jaką wartość złotówkową maja moje punkty. Niestety nie udało mi się wykorzystać tych złotówek do zapłacenia części należności za towar. Jedyna możliwość skorzystania z tych złotówek to chyba zapłacenie za całość zakupów :shock:
Problem nie jest z programem sklepu, tylko z polskimi przepisami które zabraniają takich praktyk (tzn płacenia częściowego uzbieranymi punktami).
Tak na prawdę to brak jest precyzyjnych przepisów i dlatego też nasz US interpretuję je po swojemu i po prostu tak nam zabronił robić.

Proponuję robiąc zakupy podzielić je na dwa zamówienia i jedno zapłacić punktami. (oznaczając je w wysyłce jako dołącz do poprzedniego zamówienia).
Pozdrawiam Mirek
Lucfindal
Posty: 269
Rejestracja: środa 20 sie 2014, 23:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Post autor: Lucfindal »

Naprawdę ? Prawo tego zabrania ? A najzwyklejsza presta ma moduł punktów lojalnościowych zamienianych na rabat i polskie sklepy na prestach nierzadko korzystają z tego modułu.

W temacie, robiłem jeden zakup w abc i wszystko w porządku :-)
Awatar użytkownika
darek_op
Posty: 780
Rejestracja: piątek 02 mar 2012, 12:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: darek_op »

Tak naprawdę to wystarczy dać rabat kwotowy od zakupów i już żaden urząd skarbowy nie będzie się miał prawa przyczepić. Możecie przecież udzielać rabatów kwotowych i procentowych i wtedy kwota zakupów będzie sie zgadzała z kwotą przelewu i wszystko będzie ok dla skarbówki.
ODPOWIEDZ