sklep abc rc

Tematy zakładają tylko firmy/sklepy prezentujący swoją ofertę

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
pma_
Posty: 4658
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 09:43
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Post autor: pma_ »

No niestety ewidentnie na Cr pokazuje co F5 dwie rózne zawartości koszyka, a na FF jest jeden cały koszyk.
Cały ten engine od sklepu to jakaś wielka porażka
samolot max 4579/1293 analog, DJI do końca zasięgu :)
coper max 1729(na 5.8)
Awatar użytkownika
Leda_g
Posty: 144
Rejestracja: niedziela 17 lip 2011, 21:01
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

Post autor: Leda_g »

pma_ pisze:No niestety ewidentnie na Cr pokazuje co F5 dwie rózne zawartości koszyka, a na FF jest jeden cały koszyk.
Cały ten engine od sklepu to jakaś wielka porażka
Zawartość koszyka jest zapisywana nie w sklepie tylko w ciasteczkach przeglądarki.
Dopiero po zatwierdzeniu jest to zapis zrobiony w sklepie. Ewidentnie masz coś źle ustawione na swojej przeglądarce Chrome.
Jeżeli byłoby to z silnikiem sklepu to 30 tyś. zamówień zrealizowanych przez klientów na przeglądarkach chrome nie byłoby możliwe.
Pozdrawiam Mirek
Awatar użytkownika
StoQ
Posty: 1021
Rejestracja: sobota 14 maja 2011, 12:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: StoQ »

A ja mam dodatkowe pytanie. Bo na maila nie odpisaliście. Robiłem zamówienie. Ciągle mi pisało do darmowej wysyłki brakuje ileś tam zł. To dobrałem coś na "siłę" żeby przekroczyć ten próg i zyskać darmową wysyłkę. Niestety za wysyłkę zostałem normalnie skrojony! Cokolwiek bym nie wybrał czy to poczta polska czy kurier to zawsze chciało jakąś dodatkową opłatę! Jak przekroczyłem próg jakiś tam to nagle informacja o darmowej wysyłce znikła i tyle miałem z tego :/
Coś jest nie tak u Was jednak z tym silnikiem :/
Awatar użytkownika
pma_
Posty: 4658
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 09:43
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Post autor: pma_ »

Na tym chromie działa wszystko czego używam bo to jest moja podstawowa przeglądarka, więc jeśli działa tam wszystko z wyjątkiem jednego sklepu to jakoś mam uzasadnione podejrzenia, że tfurca tego czegoś mocno postanowił oszczędzić na QA.
samolot max 4579/1293 analog, DJI do końca zasięgu :)
coper max 1729(na 5.8)
Awatar użytkownika
xq_operator
Posty: 441
Rejestracja: czwartek 05 wrz 2013, 12:10
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: xq_operator »

pma_ pisze:tfurca tego czegoś mocno postanowił oszczędzić na QA.
na pewno tfórca tego posta postanowił oszczędzić na QA :mrgreen:
Awatar użytkownika
pma_
Posty: 4658
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 09:43
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Post autor: pma_ »

xq_operator pisze:
pma_ pisze:tfurca tego czegoś mocno postanowił oszczędzić na QA.
na pewno tfórca tego posta postanowił oszczędzić na QA :mrgreen:
tfórca z premedydacją użył słowa tfurca ponieważ "producent" tego czegoś nie zasługuje na poprawne określenie
samolot max 4579/1293 analog, DJI do końca zasięgu :)
coper max 1729(na 5.8)
Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Post autor: jacekV »

Wczoraj/dziś zmuszony byłem przetestowac system reklamacyjny w sklepie ABC-RC.

Jak na niemiłe okoliczności (reklamacja) cała operacja przebiegła sprawnie i bez zbędnego trupa (zwłoki) :-)
czyli tak jak powinno być.
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

simoneus pisze:Również złego nie mogę powiedzieć o tym sklepie oprócz tego, że sąsiedzi sądzą pewnie, że jestem alkoholikiem. Co paczka to pudełko po jakiejś wódce :-D . Przy ostatnim zamówieniu myślałem, że mi się upiecze po rozcięciu czarnej folii, jednak paczę do pudła a tam co ? 4 kartony po żytniej jako wypełniacze :evil:
"Picie to życie, robota to głupota" powiedział mi po polsku pewien Murzyn w Berlinie zachodnim :-P . Pracował wcześniej z naszymi, więc go nauczyli :-/

Temat z kartonami po wódce był już omawiany. Sklep monopolowy po sąsiedzku mają :-D
Wykorzystanie surowców wtórnych popieram, bo to chroni środowisko naturalne :idea:
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: PiotrSz »

Załatwianie spraw reklamacyjnych na bardzo wysokim poziomie. Zakupiłem jakiś czas temu rzecz w której brakowało jednej części. Po kontakcie telefonicznym na drugi dzień dostałem kopertę z brakującą częścią.

w ABC-RC robię zakupy dosyć często i nie zawiedli mnie do tej pory. Polecam ten sklep :)
Awatar użytkownika
robak56
Posty: 290
Rejestracja: środa 16 kwie 2014, 17:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: robak56 »

Kupiłem tam kilka rzeczy związane zawsze jestem zadowolony z obsługi i szybkiej wysyłki. Zastanawiam się tylko... Czy mamy jako czlonkowie forum jakieś zniżki w abc-rc.pl?
luk328
Posty: 152
Rejestracja: czwartek 23 sty 2014, 14:26
Lokalizacja: Warszawa / Grochów

Post autor: luk328 »

Polecam.
Przyjęcia zamówienia o godzinie 9:04, wysyłka 9:57.
sylwesterb070
Posty: 55
Rejestracja: sobota 13 paź 2012, 17:33
Lokalizacja: Kielce

Post autor: sylwesterb070 »

Zamawiałem dwa razy co prawda nic specjalne kosztownego ale nie było problemów. Szybka wysyłka i solidnie zapakowane.
tomy23
Posty: 4
Rejestracja: środa 16 lut 2011, 22:05
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: tomy23 »

W ostatni czwartek w ramach reklamacji odesłałem do tego sklepu niesprawny element. Zero dyskutowania. Dzisiaj dostałem wymieniony. Super obsługa. Pozdrawiam abc-rc.
Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Post autor: jacekV »

Żeby nie było tylko miód i malina... podobno konstruktywna krytyka jest OK :-)

Dostaję newsletter ze sklepu z NOWOśCIAMI.... tylko po jaką cholerę drażnić tygrysa jak towaru brak...? :shock:

P.S.
aha, Mirku i funkcjonalność pt. "Poinformuj mnie kiedy Towar będzie dostępny" - według mnie nie działa
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 4541
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 21:15
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Post autor: Kowal »

Bo to taki

Pozdrawiam, Artur
Lepiej wejść komuś w drogę, niż w tyłek...
ODPOWIEDZ