Kolejny wszystkomający tabletotelefon

ciekawe oferty sklepów, co, gdzie kupujemy...

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 4541
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 21:15
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Kolejny wszystkomający tabletotelefon

Post autor: Kowal »

Pozdrawiam, Artur
Lepiej wejść komuś w drogę, niż w tyłek...
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13005
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Po tym jak się przejechałem na GoCleverze który robi wszytko tylko nie to po co go kupiłem to póki co odpuszczę sobie wynalazki... Ale wygląda zacnie..
Ten wredny...
Awatar użytkownika
marceli
Posty: 1586
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 12:44
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: marceli »

przy tak zacnej przekątnej to raczej phablet niż phone :)

Na goclever sie przejechałeś, bo to tani Polski produkt wykorzystujący chińszczyznę. Widocznie nie chciało się szukać, bo np fastcardtech.com itp jest szeroki wybór chińskich smyrfonów, w tym też dobre (np ZTE, XIAOMI itp)
Awatar użytkownika
shaggee
Posty: 2718
Rejestracja: piątek 03 lut 2012, 00:32
Lokalizacja: Poznań/Kalisz

Post autor: shaggee »

512MB RAM to o wiele za mało jak na 7-calowy tablet. Szacun dla sprzedającego że ściągnął pół kontenera :mrgreen:
XIAOMI, ZOPO, iOCEAN, ZTE, JiaYu to są dobre i tanie marki.

Ja czekam aż za 300$ pojawi się takie cudo na 2 karty sim:
Obrazek
http://telchina.pl/iocean-x8-zdjecia-te ... t7882.html
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 4541
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 21:15
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Post autor: Kowal »

shaggee pisze:512MB RAM to o wiele za mało jak na 7-calowy tablet.
A czego się Spodziewałeś za 300zł :roll:
Ma WiFi, BT, GPS, obsługę Aero2...
shaggee pisze:Ja czekam aż za 300$ pojawi się takie cudo na 2 karty sim
Sorry, ale "lampa błyskowa LED" przy kamerze 14Mpx mnie rozwala w urządzeniu za 300$ :lol:
Pewnie będzie więcej baboli, ale to się okaże, jak wejdzie do sprzedaży :-P
Pozdrawiam, Artur
Lepiej wejść komuś w drogę, niż w tyłek...
Awatar użytkownika
Air
Posty: 543
Rejestracja: piątek 27 lip 2012, 14:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Air »

Ja się coraz bardziej skłaniam do zakupu jakiegoś Nexusa 7 (tylko pod WiFi) i powrotu do swojego starego SE K750i... ten telefon miał wszystko co trzeba, a z nowinek w tych nowych telefonach to tylko ta lepsza jakość dźwięku przy niektórych połączeniach jest ciekawa. Cała reszta - mało przydatna i służy głównie do zbierania informacji o posiadaczu...
Moje DRONY: Y6 copter, ST-330 glider, bezzałogowy helikopterek meteorologiczny "Putas"
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13005
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Na goclever sie przejechałeś, bo to tani Polski produkt wykorzystujący chińszczyznę. Widocznie nie chciało się szukać, bo np fastcardtech.com itp jest szeroki wybór chińskich smyrfonów, w tym też dobre (np ZTE, XIAOMI itp)
Nie zrozumiałeś. Opisywany szeroko na forum GoClever jest bardzo dobrym wynalazkiem jak na chiński tabletofon (phablet mi jakoś przez gardło nie przechodzi). O dziwo nic się nie wiesza i chodzi stosownie do specyfikacji ba nawet wytrzymuje upadki z niemałej wysokości. Aero też poszło od strzała bez zbędnych kombinacji. Na co dzień go używam jako telefonu, navi, notesu i przeglądarki internetowej i nie sprawia kłopotów. Śmiem nawet twierdzić że sprawia się lepiej niż Szajsungi znajomych które regularnie się resetują. Ten sam z siebie nigdy tego nie zrobił. Tyle że TrackMyRC robi problemy a głównie do tego go kupiłem (Marbalon? Help?). Niestety tego że konkretny program na jego sprzęcie będzie działał bez zarzutu żaden producent w opisie nie umieści więc zarzut o lenistwo bezpodstawny. Również bezpodstawnym jest stwierdzenie że GC to badziew na podstawie niekompatybilności z jednym konkretnym programem.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Potwierdzam że Goclever to prawie perełka ( jakość-możliwości / cena ) i po prostu mamy pecha że jeden z najważniejszych programów czyli trackmyRC nie chce na nim poprawnie chodzić.
Aby nie było że na pewno Szajsung będzie działać z trackmyRC - nic podobnego! - galaxy tab 2 nawet się nie łączy z eLeReSem :-) (zdupcone międzymordzie andek-blutut w tym wypadku) a Goclever - TAK.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
KBCH
Posty: 132
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 18:23
Lokalizacja: aa

Post autor: KBCH »

shaggee pisze:512MB RAM to o wiele za mało jak na 7-calowy tablet. Szacun dla sprzedającego że ściągnął pół kontenera :mrgreen:
XIAOMI, ZOPO, iOCEAN, ZTE, JiaYu to są dobre i tanie marki.

Ja czekam aż za 300$ pojawi się takie cudo na 2 karty sim:
Obrazek
http://telchina.pl/iocean-x8-zdjecia-te ... t7882.html
http://www.aliexpress.com/wholesale?Sea ... 0419063708
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

Verid pisze:Potwierdzam że Goclever to prawie perełka ( jakość-możliwości / cena ) i po prostu mamy pecha że jeden z najważniejszych programów czyli trackmyRC nie chce na nim poprawnie chodzić.
Jak to nie ? Na Ariesie chodzi.
Pzdr. -----MIŚ-----
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

miś pisze:
Verid pisze:Potwierdzam że Goclever to prawie perełka ( jakość-możliwości / cena ) i po prostu mamy pecha że jeden z najważniejszych programów czyli trackmyRC nie chce na nim poprawnie chodzić.
Jak to nie ? Na Ariesie chodzi.
No na Gocleverze też chodzi ... trzy do pięciu minut, rekord miałem chyba 9 minut. I traci łączność, dane przestają lecieć z portu blutut.
Prosimy Marbalona już od miesiące, pewnie nie potrafi :-P
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

Rurek pisze:No na Gocleverze też chodzi
A Aries to co ? Nie GoClever ? Tyle że ciut nowszy i z innym systemem.
Pzdr. -----MIŚ-----
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

miś pisze:i z innym systemem.
I tu zapewne pies jest pogrzebany. Inna implementacja komunikacji shell<->I/O i po problemie. Bo w GoCleverze to nie jest problem wydajności czy czegoś tam związanego z hardware (świadczy o tym na moje - losowość awarii - raz 3 minuty raz pięć a raz dziewięć) tylko jakiś bug w software (a dokładnie implementacja przepływu danych między bluetoth-system - aplikacja).
Chociaż - z drugiej strony - równie dobrze hardware może gubić jednego newralgicznego bajta i pozamiatane... przecież jak odpalam track my rc to równocześnie działa aero w tle oraz GPS i cały czas mieli dane... może zasobów nie starcza i się wysypuje?
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13005
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Misiu - cytowanie ci się ten teges... Wpychasz mnie w paszczę słowa Rurka - to niehigieniczne... :roll:
A Aries to co ? Nie GoClever ? Tyle że ciut nowszy i z innym systemem.
No wiesz - tak podchodząc do tematu to na moim HTC G1 też powinno wszystko śmigać z najnowszymi grami włącznie. W końcu HTC to HTC - co z tego że G1 to prehistoria.
W Ariesie najwyraźniej poprawili to co w M723G udało im się zepsuć...
Ten wredny...
Awatar użytkownika
shaggee
Posty: 2718
Rejestracja: piątek 03 lut 2012, 00:32
Lokalizacja: Poznań/Kalisz

Post autor: shaggee »

KBCH pisze:
shaggee pisze:512MB RAM to o wiele za mało jak na 7-calowy tablet. Szacun dla sprzedającego że ściągnął pół kontenera :mrgreen:
XIAOMI, ZOPO, iOCEAN, ZTE, JiaYu to są dobre i tanie marki.

Ja czekam aż za 300$ pojawi się takie cudo na 2 karty sim:
Obrazek
http://telchina.pl/iocean-x8-zdjecia-te ... t7882.html
http://www.aliexpress.com/wholesale?Sea ... 0419063708
To nie są fony na rynek europejski. Nawet na oficjalnej stronie iocean ich nie ma.
ODPOWIEDZ