Hobby king leci w bambuko

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Lotnik54
Posty: 1251
Rejestracja: poniedziałek 29 paź 2012, 15:30
Lokalizacja: Ełk

Hobby king leci w bambuko

Post autor: Lotnik54 »

Nie wiem dla czego, ale HK zagrywa poniżej pasa. Na swojej stronie przy goglach shark attititude umieszcza darmową przesyłkę , ale jak zamówisz to zapłacisz ponad 22 dolary US. Proponuję abyśmy wysłali, swoje oburzenie za takie postępowanie. To nic nie kosztuje, ale da ostrzeżenie że nie jesteśmy debilami i nie damy się rżnąć jak barany.
Pozdrawiam
Leszek
Ostatnio zmieniony wtorek 21 sty 2014, 05:08 przez Lotnik54, łącznie zmieniany 2 razy.
1.Tarot 680 - Pixhawk SunnySky V3508 580kV Afro Slim 20A APC 12*4,5 MR X8R Sony QX100
2. Mi Drone 4K całkiem fajna latająca kamerka.
3. DJI Mavic 2 Pro super zabawka
Awatar użytkownika
Adasko
Posty: 2245
Rejestracja: wtorek 28 gru 2010, 15:14
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Adasko »

Ale dlaczego publicznie klniesz ? :mrgreen:
krzysiek3d
Posty: 663
Rejestracja: wtorek 04 paź 2011, 17:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: krzysiek3d »

Treść usunięta przez autora.
Ostatnio zmieniony niedziela 26 sty 2014, 10:51 przez krzysiek3d, łącznie zmieniany 1 raz.
"Twoja racja, mój święty spokój. Szkoda nerwów na walkę z wiatrakami."

Z własnej decyzji, "czytacz forumowy".

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sajgon
Posty: 482
Rejestracja: piątek 17 lut 2012, 17:48
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: sajgon »

Klient w krawacie jest mniej awanturujący się !
Awatar użytkownika
Lotnik54
Posty: 1251
Rejestracja: poniedziałek 29 paź 2012, 15:30
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Lotnik54 »

.............
Edit: Przepraszam to było niepotrzebne.
Ostatnio zmieniony wtorek 21 sty 2014, 05:01 przez Lotnik54, łącznie zmieniany 1 raz.
1.Tarot 680 - Pixhawk SunnySky V3508 580kV Afro Slim 20A APC 12*4,5 MR X8R Sony QX100
2. Mi Drone 4K całkiem fajna latająca kamerka.
3. DJI Mavic 2 Pro super zabawka
Awatar użytkownika
pilot
Posty: 915
Rejestracja: czwartek 16 gru 2010, 19:40
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: pilot »

I tu się zgodzę, że HK czasem leci w ... kulki delikatnie mówiąc :-) Szczególnie reklamacje są teraz drogą przez mękę. Ja wymiękłem jak mi kazali przysyłać ileś tam razy zdjęcia i kręcić filmy, że nie działa jak powinno, porażka :evil:

Tyle tylko, że mają dziesiątki tys. klientów (albo i więcej) i jak widać mogą sobie pozwolić na takie zagrania bo strata iluś tam będzie mało odczuwalna.
Pozdrawiam
Krzysiek
Awatar użytkownika
PartyzantPL
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 15:43
Lokalizacja: Brzeg

Post autor: PartyzantPL »

Mnie też wkurzyli i na pewno im tego nie puszczę płazem. Na razie jest spór, jak nic się nie zmieni do poniedziałku to będzie roszczenie. Lubię HK, ale nie są jedyni tak więc od biedy można się obejść.
Awatar użytkownika
JaneczekB
Posty: 88
Rejestracja: środa 25 sty 2012, 18:41
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Post autor: JaneczekB »

HK leci w kulki, ale głównie przez nawał zamówień. Miałem podobną długą sprawę i za każdym razem odpisywał mi kto inny. Sprawa była o 2,54 $, ale im nie odpuściłem i pisałem co o tym sądzę nie szczędząc słów o ich bałaganie. Za każdym razem mnie przepraszali, a i tak nie czytali całej korespondencji. Jak zagroziłem, że sprawa nie jest o pieniądze tylko o zasadę i że opiszę to u nas na grupie, to w końcu ktoś się doczytał i oddali kasę na punkty. Pisać i jeszcze raz pisać :mrgreen:
klocolus
Posty: 1364
Rejestracja: wtorek 30 lis 2010, 23:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: klocolus »

Z nimi trzeba ostro :-)

Na wiadomości potrafią odpowiadać 2 tygodnie ale jak już założysz spór to nr trackingowy na PP pojawia się w kilka godzin. Przypadek?
Każdy ma swoje 6 minut :-)
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13005
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Lotniś - a coś ty się Krall'a czepił? Odreagować na kimś musisz? Lżej ci będzie jak naubliżasz? Dostałeś muszkę boś bluzgał - nie ważne na co. A odzywkami w stylu "daj mi xx banów", "wystraszyłeś się?" to co chciałeś osiągnąć konkretnie? Pokazać jaki kozak zza monitora jesteś? Pomijając fakt że żenującą gimbą jadą na kilometr i do wieku ci nie pasują to jak już chcesz mieć zwis męski ozdobny do pięt to wklej przez kilka postów mięcho cięgiem to zarobisz bo bać to się ciebie tutaj raczej nikt nie boi.

Nie ciebie pierwszego (i nie ostatniego) żółte przekręciły. Ja na ten przykład niczego już nie kupię w DinoDirect (mimo że kilka osób z forum jest zadowolonych z interesów z nimi) bo mnie na bardzo porządna kamerę płytkową przewinęli. I chwała ci za to że ostrzegasz innych ale żeby rzucać mięsiwem po forum i na zwróconą uwagę reagować oskarżeniami o kolaborację z oszustami to co najmniej słaba metoda.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
efevee
Posty: 89
Rejestracja: czwartek 10 sty 2013, 08:15
Lokalizacja: Bdg

Post autor: efevee »

Wystarczylo poczytac komentarze pod opisem gogli. Pare osob narzeka, ze musza walczyc z supportem odnosnie nie-darmowej przesylki... A pewnie i tak wiekszosc tych opinii 'moderuja', wiec problem jest ogolnie znany.
Awatar użytkownika
krall
Posty: 3153
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 10:00
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Post autor: krall »

Lotnik54,
Złamałeś Regulamin więc otrzymałeś punkt karny. Tak trudno to zrozumieć? Czy może duma urażona?
Będziesz dalej łamał regulamin - otrzymasz kolejne. Radzę się zastanowić, nic w ten sposób nie ugrasz.
Masz kłopot z emocjami - poszukaj jakiegoś innego miejsca na ich rozładowanie.
pozdrawiam
Krzysztof
http://www.fly.kartuzy.com.pl
Awatar użytkownika
Lotnik54
Posty: 1251
Rejestracja: poniedziałek 29 paź 2012, 15:30
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Lotnik54 »

Masz rację, przepraszam.
1.Tarot 680 - Pixhawk SunnySky V3508 580kV Afro Slim 20A APC 12*4,5 MR X8R Sony QX100
2. Mi Drone 4K całkiem fajna latająca kamerka.
3. DJI Mavic 2 Pro super zabawka
ODPOWIEDZ