POWITALNIA

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

azo
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 29 kwie 2014, 22:26
Lokalizacja: Warszawa i Okolice

Post autor: azo »

Witam wszystkich ...
Mam na imię Grzesiek, interesuję się modelarstwem od lat, raz więcej a ostatnimi czasami dyżo mniej ;) życie i brak czasu...
Chciałbym bliżej zainteresować się Copterami... od czegoś zacząć i malutkimi kroczkami dążyć do samodzielnego złożenia "potwora".
Hobby - film trochę fotografia.. chcę upiec 2 pieczenie na jednym ogniu - przyjemne z pożytecznym.

Mam nadzieję że z czasem mi się to uda !
do miłego....
Shortt
Posty: 1
Rejestracja: piątek 04 kwie 2014, 07:18
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shortt »

Witam. Tu Marcin, modelarstwem zajmuje się od kilkunastu lat. Do tej pory zajmowałem się modelarstwem rakietowym. Projektowałem rakiety, silniki, systemy odzyskiwania. Do sukcesów zaliczam grupowy projekt rakiety hipersonicznej (2,44 Mach), oraz projekt rakiety dwustopniowej, która poleciała sobie na 46.987ft i wróciła bezpiecznie (po 16tej próbie).
Obecnie z powodów rodzinnych i lokalowych postanowiłem pozbyć się materiałów wybuchowych z domu... tak więc zmieniam zupełnie profil modelarski. Zainteresowało mnie FPV i multikoptery i mimo że nie będzie w tym tysięcy kmh to myślę że znajdę w tym fun!

PS. Jeśli chodzi o forum to czytam już jakieś 3 tygodnie i martwi mnie, że w powitalni jest gadanie do samego siebie, nikt tego nie czyta chyba, nikt nie odpowiada. Czemu?
macseo
Posty: 3
Rejestracja: środa 30 kwie 2014, 22:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: macseo »

Witam,
Zainteresowałem się modelami zdalnie sterowanymi kilka miesięcy temu i od tamtego czasu przeglądam różne miejsca. Zamierzam zakupić niedługo pierwszego drona (Phantoma 2) i dlatego zarejestrowałem się tutaj, aby ewentualnie się poradzić :)
jaack
Posty: 73
Rejestracja: czwartek 01 maja 2014, 20:09
Lokalizacja: Krzyż Wlkp.

Post autor: jaack »

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Mam na imię Jacek i posiadam HK450 v2 od 4 lat.
Konto założyłem dopiero teraz, ale wiedzę czerpałem z tego forum od samego początku.
Teraz przyszedł czas na jakiegoś multirotorka i na pewno będę prosić o pomoc, koncepcja od dłuższego czasu jest, ale ze szczegółami potrzebuję pomocy :-)
Awatar użytkownika
piokolo
Posty: 6
Rejestracja: piątek 02 maja 2014, 12:01
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: piokolo »

Witam wszystkich
Jestem Piotrek. Do tematu modelarstwa wróciłem po 20 latach, dzieki synowi :-). Aktualnie składamy quadro na MWC PRO "Czytaczem anonimowym" jestem już od jakiegoś czasu, teraz postanowiłem sie ujawnić.
Poza teamtem interesuję się jeszcze wieloma rzeczami między innymi motocykilizmem. Posiadam TA600 jeśli ktoś z okolic Legionowa to chętnie "powężykuje" lwg:-)
Pozdrawiam
Carlo997
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2014, 12:51
Lokalizacja: Wwa

Post autor: Carlo997 »

Witam wszystkich forumowiczów.
Jakiś czas temu zacząłem się interesować tematem modeli RC i trafiłem tutaj.
Czytam od jakiegoś czasu różne fora, a jako że wczoraj zamówiłem UFO do nauki latania postanowiłem się zarejestrować, bo pewnie będę miał sporo pytań.
maleaw
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2014, 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: maleaw »

Witam wszystkich ;),
Nazywam się Michał, mieszkam w Warszawie, od dawna pasjonuje się lotnictwem, latam troszkę na symulatorach i od dawna marzyło mi się złożenie platformy do FPV, stąd moja obecność tutaj :). Ponadto interesuję się historią i fotografią. :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mooseman
Posty: 133
Rejestracja: środa 23 kwie 2014, 18:50
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: mooseman »

Witam wszystkich!

Mam na imię Adam. Modele latające pasjonowały mnie od dawna ;) Przygodę z RC zacząłem jakieś 2 lata temu od heli Esky Honey Bee King 2, którego "opanowałem" w stopniu podstawowym ;) Przeglądam forum od pewnego czasu i dzięki wiedzy tu zawartej skończyłem składać i konfigurować Stockowy F-550 z kontrolerem Naza V2 z GPS. Jutro planuję pierwszy "oblot". Chciałbym w przyszłości doposażyć go w sprzęt FPV. Główne zainteresowania to elektronika :)

Pozdrawiam serdecznie!
przepro
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 13 paź 2013, 22:07
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Witam

Post autor: przepro »

Witam serdecznie,
imię Mariusz, lokalizacja Nowy Dwór Mazowiecki. Od kilku miesięcy przeglądam forum. Aktualnie składam platformę fpv na bazie Easy Star II. Nie byłoby to łatwe bez pomocy WAS - forumowiczów. Dzięki za wszystko. Pozdrawiam serdecznie.
Mariusz
Awatar użytkownika
markov
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 13 maja 2013, 19:42
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: markov »

Witam wszystkich, przyszedł czas, aby się oficjalnie przywitać. Mam na imię Marek, lokalizacja - Kozienice (mazowieckie). Czytam forum od roku w poszukiwaniu wiedzy (dzięki za cenne informacje i wskazówki). Trochę bawię się w latanie parapetami lecz coraz przychylniej spoglądam też na "coptery" z racji zamiłowania do fotografowania i filmowania. Powoli buduję SW1900 pod FPV korzystając z Waszych doświadczeń. Pozdrawiam, Marek
Awatar użytkownika
HCM
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 04 maja 2014, 21:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: HCM »

Witam.
Czytam forum prawie sześć miesięcy. Na razie aby przywrócić sprawność manualną robię poduszkowiec, ale przyjdzie pora na wyższe loty. Pozdrawiam, Adam.
Awatar użytkownika
verni46
Posty: 30
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 16:38
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: verni46 »

Cześć
Jestem Maciek, mam 23 lata i od wczoraj zainteresowalem sie fpv, a przynajmniej tak mi się wydaje :) Chce wgryźć się w temat i "poczuć wiatr we włosach". Interesuje mnie zrobienie/kupienie i latanie/rozbijanie się(oby jak najmniej) sprzętem w oklurach. W sumie tyle :D bez żadnych ściem :)
chemik22
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 21:09
Lokalizacja: Łódź

Post autor: chemik22 »

Witajcie!
Tomek :-)
Awatar użytkownika
shivoo
Posty: 20
Rejestracja: wtorek 15 kwie 2014, 12:48
Lokalizacja: Poznań / Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: shivoo »

Witajcie cześć i czołem ! Z Puszczykowa aktualnie się wziąłem :) i na imię mam Michał. Śmigam helikami spalinowymi od lat 4, aktualnie modelem JS Frenzy 50 tz-v2 klasy .50" - / 600 na radyjku JR DSX7 / DSMJ. Do tej pory jestem na forum Waldka, jak i na EpHeli. Z chęcią zajmę się wielowirnikowcem, najlepiej kręcącym BMPCC zajefajne filmy z których hobbystycznie będę mieć masę przyjemności, podróżując po świecie, poznając nowych ludzi i biorąc na klatę przeróżne wyzwania z tym związane, a zupełnie przypadkiem zarabiając przy tym górę dolarów :) - oczywiście hobbystycznie - w końcu zbieranie dolarów to również może być hobby 8-) , a taki dron wspaniale może to umożliwić. Trzeba mieć marzenia :lol: bo inaczej to du.a blada :mrgreen:

Tak więc "RĄSIA" Panie i Panowie


ps. ma ktoś opchnąc hexę pod BMPCC ? :mrgreen:
ZASADA HOLOGRAFICZNA:
Opis każdego trójwymiarowego ciała lub rejonu przestrzeni zawarty jest na dwuwymiarowej powierzchni otaczającej to ciało.
mickeyyy
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 19 sty 2014, 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: mickeyyy »

Witam wszystkich wariatów FPV.
Mam na imię Jacek, mieszkam na Podlasiu - Zielone Płuca Polski :)
FPV zainteresowałem się z powodu bzika filmowego. Chcę doświadczyć i zarejestrować widoki pięknego Podlasia z lotu ptaka, a uwiecznić to na dobrej kamerce.
Wysłużona biedronka nie potrafi dźwigać dobrego sprzętu, więc poleci za nią oktokopter.
Mam nadzieję, za Waszą pomocą, "wzbić" go bezpiecznie w niebo z jakimś dobrym szkłem na pokładzie. :-)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ