Kopter inaczej - kopter dalekiego zasiegu BURZA MÓZGÓW

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Czy powinienem pozostać wśród Was, na forum?

Tak, jestem w porządku
6
13%
Nie, coś szwankuje z moim pojmowaniem wspólnoty
40
87%
 
Liczba głosów: 46

Awatar użytkownika
xcichyx
Posty: 881
Rejestracja: niedziela 04 gru 2011, 11:35
Lokalizacja: Piła

Post autor: xcichyx »

michal pisze:chodzi o prawa autorskie. Można beknac za to.
Właśnie dopijam weekendowe piwko, bekło mnie się więc napiszę. Interria chyba na pewno zmartwychwstał.
A tak na serio większych głupot wcześniej nie czytałem. Z mojej strony też apel do Rurka o przywrócenie zmian. Myślę Rurku że kryminał Ci za prawa autorskie nie grozi :)
michal
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 28 lut 2013, 19:25
Lokalizacja: zlotoryj

Post autor: michal »

Zaatkowaliscie interrie zbiorowo , i dal się wam podpuscic .
Nie czepiam się ,stwierdzam fakt ze milo mi nie było czytac to przywitanie
Może kolega Verdi ma taki sposób wyraznia mysli.
Może do tego można się przyzwyczaic i z czasem ignorowac.
Jednak na [dzien dobry ] nie da rady się do tego przyzwyczaic.koledzy .
Tak samo jak do nie wyszukanego humoru.
Ja w taki sposób nie przywital bym się nigdy.
Kolega jedrus stwierdzil ze jestem troche normalny.
Czyli jego zdaniem nie normalny w porownaniu do niego czy innych.
Jak to był zarcik, to warto się zastanowic , gdzie przebiega granica miedzy humorem a nie smakiem i obrazeniem kogos.
W tym momencie powinienem zakonczyc swój udzial w dyskusji .
Jednak podjalem się sam z siebie obrony kolegi interria i chce ja skonczyc jak nalezy.
Wiec posty będą jeden pod drugim, by latwiej się czytalo o dokonanych ustaleniach.
Nie jest to regulaminowo , lecz pozwole sobie dla dobra sprawy na zlamanie regulaminowych zasad. za co pewnie mi się dostanie.
michal
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 28 lut 2013, 19:25
Lokalizacja: zlotoryj

Post autor: michal »

Kolego xcichyx przeczytalem wszystkie 36 stron komentarzy .
Nie wiem i nie rozumiem na jakiej podstawie twierdzisz ze cyt. to jakis lepszy oszust.
Mowi się czytaj ze zrozumieniem i analizuj to co czytasz.
Chyba pochopnie podszedles do sprawy.
Ja czytalem ze zrozumieniem i analiza.
I stwierdzam jedno , Twoje twierdzenie jest nie prawdziwe.
Ponizej masz w miare pelna analize, zapoznaj się z nia, sprawdz moje wnioski ,jeżeli masz watpliwosci.

Kolego jelcyn , mamy tylko Twoje slowo ze , zawieszone konto jelcyn w allegro, nie jest Twoim dawnym kontem. Gdybym pochopnie ocenial , bez wachania postawil bym znak rownosci jelcyn =jelcyn .
Stwierdzajac ze zwykly oszust , zakazac mu wstepu .
Tak jak to Ty robisz .
Osoby , ktorym konto zawieszono, kogos oszukaly.
Czesto zakladaja nastepne lub mialy ich zalożonych kilka.
Piszac ze kolega interria wystawil Ci , jak się można domyslac , negatywny komentarz. Nie podales nam swojego nowego nicku z Allegro . By sprawdzic za co Ty go dostales i co było przedmiotem transakcji.Dlaczego tak nie milo wspomiasz te transakcje.
Pochwal się nam dokladniej,a nie tajemnice , przeciez to Twoja transakcja.
Jestes tak krysztalowo czysty ,czy tez masz cos do ukrycia i na sumieniu ?
michal
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 28 lut 2013, 19:25
Lokalizacja: zlotoryj

Post autor: michal »

Przegladajac obiektywnie calosc , czyli 36 stron komentarzy uzytkownika interria .
Stwierdzam obiektywnie , na 24 N komentarzy , 98 % jest typu odwetowego.od typowych oszustów KONTA ZAWIESZONE LUB NIE UZYWANE OD WIELU LAT.
Negatywnych komentarzy maja te osoby w setkach i tysiacach

Czytajc je , widac jakie brednie nie trzymajace się kupy, wypisuja odwetowcy.
Wybralem dwa jaskrawe przyklady do zacytownia , by nie tworzyc tasiemca.
Np. sprzedajcy pisze ze kupujacy oszukal go na 50 zl ,pytam w jaki sposób, skoro towar wyslal kupujacemu dopiero po otrzymaniu wplaty , a sam twierdzi ze otrzymal wplate.
BZDURY odwetowe z palca wyssane.
Inny ciekawy komentarz odwetowy , tym razem kupujacego.
Jak wynika z tresci, zakupil stary 20 letni oscyloskop. Nastepnie po 3 miesiacach od zakupu ( patrz daty ) zazadal od sprzedajcego interri najwyrazniej zwrotu pieniedzy. Twierdzac ze sprzet jest stary , ma rozkalibrowan lampe i tym podobnie.
No bez jaj, czy ktos prowadzi wypozyczalnie , gdy cos sprzedaje. Przeciez kupujacy wiedzial bez watpienia co kupuje, Ja w to nie watpie wiedzial, nie da się kupowac starego i jeszcze 20 letniego myslac ze jest nowy.
Wiadomo ze taki sprzet jest do totalnej renowacji , nawet jakby odstal te 20 lat na polce.
Odmówiono mu i slusznie , to się zrewanzowal negatywem.
Odwetowcy maja na to czas , zanim ich konta zawiesi Allegro.
Nie dziwie się uzytkownikowi interria , ze wystwil negatyw za negatyw.
michal
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 28 lut 2013, 19:25
Lokalizacja: zlotoryj

Post autor: michal »

Negatyw,zgloszenie allgro, zgloszenie na policji i proba odzyskania pieniedzy .
To wszystkie możliwe dzialnia z ryzykiem otrzymania odwetu, jeżeli nastpilo oszustwo.
Przypomne ze od pozwow zbiorowych , az roi się w sieci.
I ciekawe ze sa tam nicki z listy komentarzy interri . ( Artu )

Kolaga Artu i jego wypowiedzi (.Kolejny "bajkopisarz"..... Łapiecie" na takie "plewy"! jakiś tam śmieszny, nie realny projekcik , nie rozumiem tego bełkotu
No nic to, jak dla mnie temat "lanie wody" i to już nie wiaderkami...).
Gdyby w moim temacie , ktos tak napisal , poczul bym się na pewno dotkniety tymi slowami.
I rozpetales Ty Artu burze, bo kolega interria już tego nie stolerowal.
Zauwaz ze wiele razy prosil o pisanie na temat w temacie który zalozyl i zarys którego przedstawil.
Artu , podales fakty malo sprawdzone, a wlasciwie to zalezalo Ci bardziej na podaniu , jak to slusznie zauwazył kolega Verid „ wisienki na talerzu .”
Po to ,by zaostrzyc nagonke. Takich rzeczy nie wyszukuje się ot tak sobie przypadkiem i bez powodu. wlasnego.
Ty powod miałeś , byles urazony tonem kolegi interria , którego sam sprowokowales.
Czy powinien był to pisac co napisal. Na pewno nie w taki sposób, choc grozb w tym nie ma zadnych.
Najwyrazniej atak grupowy , doprowadzil go do stanu vet za vet.
Specjalnie się nie dziwie temu po takim grupowym szturmie.
Wydaje mi Artu ze się naraziles nie tylko koledze interri .
Awatar użytkownika
xcichyx
Posty: 881
Rejestracja: niedziela 04 gru 2011, 11:35
Lokalizacja: Piła

Post autor: xcichyx »

Tak jak napisałem wcześniej jeżeli jesteś rzetelnym użytkownikiem allegro i masz ludzkie podejście do kupującego, nie musisz się obawiać negatywnych komentarzy. Handlowałem UŻYWANYMI częściami samochodowymi swego czasu. Jak nazwa "używane" sugeruje nieraz zdarzyło się tak, że owa część była popsuta, bo nie jesteś w stanie wszystkiego sprawdzić. Nigdy jednak nie było u mnie problemu z wymianą bądź zwrotu pieniędzy, do tego zwykłe przeprosiny. Skutek - 0 negatywnych komentarzy i bardziej bądź mniej zadowoleni klienci, ale nigdy nie oszukani.
michal
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 28 lut 2013, 19:25
Lokalizacja: zlotoryj

Post autor: michal »

Kolega Rurek tez nie stanal na wysoksci zadania rozjemcy .
Dolal oliwy do ognia jakimis pomyslami o skutkach stanu alfa itd.
skutki mona bylo przewidzec.

I wlasciwie od tego momentu , to już calkowity koniec istnienia tematu kolegii interria.
Dalej to już sam grupowy atak ( bana mu i inne)
To sa suche fakty.
Analiza jest najbardziej obiektywna jaka moglem zrobic na podstawie materialu forum.i nie tylko.
Koledzy , sami rozpetaliscie BURZE , nazwal bym to brakiem tolerancji.
Lecz to nie tylko jej brak a o wiele wiecej.
michal
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 28 lut 2013, 19:25
Lokalizacja: zlotoryj

Post autor: michal »

Zgodze się jednak czesciowo z kolega jedrus .
(Panowie, proponuję odciąć się grubą kreską od historii i zamknąć ten rozdział. Jak nowy kolega będzie chciał pociągnąć - w sumie ciekawy - temat długodystansowego koptera to założy sobie nowy wątek, w którym będzie prowadzona tylko i wyłącznie merytoryczna dyskusja nt.

Odnosnie podejmowania tego tematu.
Ja tu byłem tylko gosciem, nie mój temat, nie wiele zostalo nawet z jego zarysow .
Moje mozliwosci modelarskie i wiedza jest tez za mala by taki temat zaczac.
Koledzy w szczegolnosci razem.
Macie wiecej wiedzy i mozliwosci techniczych , by taki temat rozpocząc.
W mojej ocenie nastapila totalna porazka forum , może było to warte uwagi , lecz to zniszczyliscie.
Watpie tez by kolega interia , probowal ponownie się podzielic projektem.
Widac ze zrezygnowal .z podzielenia się projektem , być może gotowym,
Kto wie do czego zmierzal.
Najwyrazniej nie chcial od razu dac kolegom gotowca i to jest prawie pewne,
Odnioslem wrazenie, ze to było cos wiecej niż zarys projektu .Temat był chwytliwy i zostaly narzucone bardzo konkretne jego zarysy. Których kolega interria staral się trzymac.Pewnosc z jaka wkroczyl na forum daje mi przeswiadczenie, iż nie był to tylko zarys projektu.
.
Dla mnie temat jako taki , czyli obrona tego forumowicza – jest zamkniety.
Swoje wnioski z obiektywnej oceny przedstwilem
Zastanowienie się nad tym co napisalem ,wyciagniecie wnioskow pozstawiam kolegom.

Pozdrawiam
michal
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 28 lut 2013, 19:25
Lokalizacja: zlotoryj

Post autor: michal »

Zly przyklad wiec podajesz,biorac za przyklad siebie.Nie wszyscy maja 30 tysiecy podzespolow uzywanych na magazynie.Na aukcjach pisze ( sprzedam ,uzywane,stan jak na zdjeciu * jakis opis , szt 1 ) Decydujesz sie na zakup, wiedzac raczej co kupujesz .
Awatar użytkownika
xcichyx
Posty: 881
Rejestracja: niedziela 04 gru 2011, 11:35
Lokalizacja: Piła

Post autor: xcichyx »

Nie chce mi się z Tobą na ten temat dyskutować, bo i nie ma sensu.
Jeżeli stwierdzisz sam, że dalsze zakładanie kont i ratowanie "kolegi Inrerri" stanie się bezcelowe zacznij się udzielać w innych tematach. Jeżeli sam nic nie wniesiesz do życia forum, to chociaż sam coś z niego wynieś dla siebie nie robiąc przy tym krzywdy sobie, jak i innym użytkownikom. Taka moja rada a zrobisz jak uważasz. Temat nadaje się już chyba do przeniesienia do " Koncika "
Awatar użytkownika
deemax
Posty: 151
Rejestracja: czwartek 22 wrz 2011, 10:25
Lokalizacja: Dębica / UK

Post autor: deemax »

Kolego Interria vel michal, piszesz cos takiego:
michal pisze: Probowales kiedys pisac polskimi znakami na angielskim windowsie.
Sprobuj, zobacze chetnie jakie krzaczki nam tu wstawiasz.
po czym, kilka postow pozniej piszesz tak:
michal pisze: (Panowie, proponuję odciąć się grubą kreską od historii i zamknąć ten rozdział. Jak nowy kolega będzie chciał pociągnąć - w sumie ciekawy - temat długodystansowego koptera to założy sobie nowy wątek, w którym będzie prowadzona tylko i wyłącznie merytoryczna dyskusja nt.
Pragne Cie uswiadomic ze w Ang Windowsie takie literki jak ą ę ć ł NIE WYSTEPUJA za to sa á é, a c+ALT i l+ALT nie wystepuja wogole. WIEM BO PISZE Z ANG WINDOWSA W UK.

PS. Jestes (w obu wcieleniach) nawet lepszy od goscia ktory chcial kiedys latac kopterem z iPhonem i zelowym akumulatorem :shock:
Awatar użytkownika
ECO400
Posty: 5743
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ECO400 »

ktoś tutaj ma dobrego dilera :mrgreen:
michal
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 28 lut 2013, 19:25
Lokalizacja: zlotoryj

Post autor: michal »

Kolego deemax

czytac trzeba ze zrozumieniem !
To co przytoczyles ,jest skopiowana terscia propozycji kolegi jedrus.
stad i znaki
jedrus
Posty: 1531
Rejestracja: piątek 24 cze 2011, 13:22
Lokalizacja: PL/ okolice W-Wy

Post autor: jedrus »

Odpadam...
michal
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 28 lut 2013, 19:25
Lokalizacja: zlotoryj

Post autor: michal »

tez odpadam.....
nie mam zamiaru udowadniac kazdemu po kolei ,ze czyta co innego , a rozumie co innego.
Odpieranie takich atakow jest zbyt wyczerpujace.
Skomentuje tylko tak .... niech sie dzieje wola nieba :-| END
Zablokowany