Ciekawa oferta dla posiadaczy V-mate

Autorskie projekty naszych użytkowników

Moderatorzy: marbalon, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

Możesz jeszcze wywalić baterie z pilota i pociągnąc kolejne 2 kable z zasilaniem spod odbiornika w v-mate. Jest tam 2.8V więc do pilota akurat.
Pzdr. -----MIŚ-----
Awatar użytkownika
Ładziak
Posty: 1236
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 00:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ładziak »

vintersky pisze:Ładziak: ja mam programator, ale jestem pod Wawką i nie mam czasu tłuc się w godzinach pracy na giełdy etc. Mogę natomiast wpaść z laptopem na piwko do pubu wieczorem, zaprogramować. Chętnie też bym się podłączył pod hardware jak masz jakiś górką pod pilota ;-)
Super! To ja załatwiam procki. Wezmę stąd:
Rurek pisze:Edicao: mam :-) http://sklep.avt.pl/p/pl/500045/uklad+s ... dip14.html
A że akurat za pięć minut będę tamtędy jechał to wezmę sztukę...
Obrazek
Jak już je będę miał, to się odezwę na PW i spróbujemy się jakoś złapać.


Z Twojej propozycji i tak najbardziej zaintrygowało mnie piwo ;-) :-P
Awatar użytkownika
vintersky
Posty: 471
Rejestracja: piątek 28 paź 2011, 17:51
Lokalizacja: Warszawa / Józefów

Post autor: vintersky »

Muszę jeszcze upolować klawiatury w takim razie. Poszukam po godzinach czegoś na Alledrogo i zamówię. Brać dla kogoś jeszcze z okolic Wawki?

Pozdrawiam,
Max
Się lata, się testuje, się mądrzy!
Awatar użytkownika
Ładziak
Posty: 1236
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 00:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ładziak »

Ja już klawiaturkę mam.

Możecie spróbować upolować telefony z tej aukcji:
http://allegro.pl/nokia-5110-14-sztuk-i2631750659.html
- byłby kolejny zakup grupowy :-D
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

Ładziak pisze:Ja już klawiaturkę mam.
Możecie spróbować upolować telefony z tej aukcji:
http://allegro.pl/nokia-5110-14-sztuk-i2631750659.html
- byłby kolejny zakup grupowy :-D
Jak kto będzie robił na takiej z nokii 5110 według mojego sposobu z 8 strony wątku z prockiem w SMD, to lutując tam procka, jego 14 nogę trzeba dźwignąc do góry (wyprostować), dwa pady od klawiatury pod nogą 14 połączyć razem i tym kenarkiem co jest na fotce do nogi 6 procka, noga 7 procka też jest drucikiem połączona z pierwszym dolnym padem który nie trafia już na nogę procka (przyjrzeć się fotce, widać drucik pomiedzy scalakiem a białym kenarkiem po lewej), no i ta dźwignięta noga 14 jest takim mostkiem w powietrzu do płaszczyzny masy (trzeba odrapać soldermaskę). Cały górny rząd padów z klawiatury był do wyświetlacza, więc po obcięciu płytki są one puste i mogą robić jako konstrukcja nośna.
Pzdr. -----MIŚ-----
Robert
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 29 maja 2011, 11:36
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: Robert »

Dzisiaj męczyłem pilota i tak jak zawsze mam szczęście nie działa ?
kurde co może być myśle , kupiłem 2 sztuki V-mate, rozebrałem tego co nie chce działać , oglądam oglądam i nic , rozbieram drugiego który zadziałał , oglądam patrze i jest , nie wiem czy jeszce ktoś trafi na taką sztukę ale ten który nie działa brak mu pamiątki 24C128, jutro zobacze czy da rade zczytać, chciałem wstawić tu zdjęcie ale nie wiem dlaczego nie mogę, wypisuje mi limit na załaczniki przekroczony, wyczyściłem i dalej to samo moze ktoś coś na to poradzić ?
miś wielkie dzięki pilot działa pięknie :-) , jak ktoś podpowie co zrobic to wstawię też zdjęcie pilota
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

Robert pisze:chciałem wstawić tu zdjęcie ale nie wiem dlaczego nie mogę, wypisuje mi limit na załaczniki przekroczony,
Musisz wstawić na jakiś zewnętrzny serwer, np na fotosik czy coś teges, i dać tu linka jako IMG.
Pzdr. -----MIŚ-----
Awatar użytkownika
Lukasz_S
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 30 sie 2012, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lukasz_S »

Robert: sprawdź dokładnie czy masz takie same wersje sprzętowe (poszukaj białego napisu na dolnej stronie płytki). - w Rev. G nie ma 24C128, w Rev. E jest.
Robert
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 29 maja 2011, 11:36
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: Robert »

Lukasz_S pisze:Robert: sprawdź dokładnie czy masz takie same wersje sprzętowe (poszukaj białego napisu na dolnej stronie płytki). - w Rev. G nie ma 24C128, w Rev. E jest.
Lukasz_S dokładnie tak jak napisałeś, wersja G nie ma pamiątki i pilot nie działał , po przelutowaniu kości z wersji E pilot działa :-)

Zdjęcie wersja G bez pamieci
Obrazek

A tu zdjęcia mojego pilota na bazie naklejki misia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pilot dostanie jeszcze obudowę
Jeśli będzie ktoś chętny mogę wrzucić wzór płytki
A jak zrobić żeby zdjęcia były widoczne a nie linki ?
Ostatnio zmieniony czwartek 20 wrz 2012, 08:02 przez Robert, łącznie zmieniany 8 razy.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ECO400
Posty: 5743
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ECO400 »

Robert pisze: Zdjęcie wersja G bez pamieci
Obrazek

A tu zdjęcia mojego pilota na bazie naklejki misia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pilot dostanie jeszcze obudowę
Jeśli będzie ktoś chętny mogę wrzucić wzór płytki
Awatar użytkownika
Lukasz_S
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 30 sie 2012, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lukasz_S »

Robert pisze:Lukasz_S dokładnie tak jak napisałeś, wersja G nie ma pamiątki i pilot nie działał , po przelutowaniu kości z wersji E pilot działa :-)
To są czary jakieś, moja wersja G nie ma tej kości, a pilot działa :O...

Przy okazji - jeśli ktoś ma wersję firmware starszą, niż dostępna na stronie Sandiska, to niech sobie zmieni. U mnie obie wersje płytki, E i G na starym FW (jednak miałem stare, chyba z "4" na końcu) dawały poszarpany obraz na szybkich ruchach i panoramach.
Robert
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 29 maja 2011, 11:36
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: Robert »

ECO no ok, to może jeszcze napiszesz jak to zrobić ? :-(
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ECO400
Posty: 5743
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ECO400 »

Robert, jak otworzysz zdjęcie na fotosiku to prawym przyciskiem myszki klikasz na zdjęcie i dajesz "kopiuj adres obrazka". Później skopiowany adres wklejasz na forum pomiędzy znaczniki:

Kod: Zaznacz cały

[img].......adres........[/img] 
Robert
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 29 maja 2011, 11:36
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: Robert »

ECO dzięki poćwiczę

Zczytałem pamiątkę wgrałem do nowej kosteczki, działa :-)
Pozdrawiam
mzyla
Posty: 961
Rejestracja: wtorek 09 lis 2010, 10:42
Lokalizacja: Manchester

Post autor: mzyla »

Robert pisze:Dzisiaj męczyłem pilota i tak jak zawsze mam szczęście nie działa ?
kurde co może być myśle , kupiłem 2 sztuki V-mate, rozebrałem tego co nie chce działać , oglądam oglądam i nic , rozbieram drugiego który zadziałał , oglądam patrze i jest , nie wiem czy jeszce ktoś trafi na taką sztukę ale ten który nie działa brak mu pamiątki 24C128, jutro zobacze czy da rade zczytać, chciałem wstawić tu zdjęcie ale nie wiem dlaczego nie mogę, wypisuje mi limit na załaczniki przekroczony, wyczyściłem i dalej to samo moze ktoś coś na to poradzić ?
miś wielkie dzięki pilot działa pięknie :-) , jak ktoś podpowie co zrobic to wstawię też zdjęcie pilota
A chłyt marketingowy.
Bez karty wyglada że nie działa :-(
ODPOWIEDZ