Xiaomi Mi DRONE

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

marcinw
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 15 sie 2017, 18:37
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: marcinw »

JankeS_Toruń pisze:Kijek do gimbala został wysłany z Gearbest :) Ale opóźnienie masakryczne...
akurat w piątek anulowałem zamówienie na gearbest i zamówiłem na banggood o 40zł drożej :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Wtwardy
Posty: 66
Rejestracja: sobota 08 lip 2017, 11:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Wtwardy »

lelusz
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2017, 02:05

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: lelusz »

Kurde, przegapilem oferte na baterie do dronka :/ a tak o tym pamietalem.... do czasu :/
debos1
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 24 paź 2017, 13:45

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: debos1 »

1. XIAOMI Mi Drone 4K WIFI FPV Quadcopter
Cena: 319.99$ (1119.97zł)
Kupon: BFMJ300-50
Link: https://www.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_363299.html

Taniej chyba nie bedzie :)

MOD - a kolejna próba przemycenia reflinku skończy się stosownymi nagrodami.
medof
Posty: 16
Rejestracja: piątek 24 lis 2017, 18:32

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: medof »

Podpowiedzcie mi, przy zamówieniu wyskauje mi komunikat:
Your Order Total is under the minimum amount.

Oczywiście dotyczy to zamówienia z postu powyższego.
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: rika2017 »

Widzicie że tam wysyłka dopiero najwcześniej w styczniu? Czyli pieniądze mogą być zamrożone do marca :)

Ps oni nie zrealizowali zamówień tych dronow z października, więc...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
pawelwst
Posty: 16
Rejestracja: piątek 13 paź 2017, 21:20
Lokalizacja: Lublin

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: pawelwst »

rika2017 pisze:Ps oni nie zrealizowali zamówień tych dronow z października, więc...
Po pierwsze :
Zamówienia z października zrealizowali bynajmniej moje i jeszcze jednego z użytkowników tego forum już nie chce mi się szukać
ale pamiętam taki wpis.
Ja zamawiałem 17.10.2017r a dostałem Midronka 07.11.2017r.
Może jakieś zamówienia nie doszły ale nie uogólniaj....
A po drugie:
rika2017 pisze:Czyli pieniądze mogą być zamrożone do marca :)
tu już się zgodzę zamrażać kasę na taki czas to trochę słabe rozwiązanie choć cena kusząca.
lelusz
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2017, 02:05

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: lelusz »

Dzisiaj polamalem 4 smigla :D Wiec czas cos zakupic, zeby nie obudzic sie kiedys z reka w nocniku ;) Ktos moze polecic jakas sprawdzona aukcje ? Ceny sa zrownowazone zarowno na GB BG i Alie - ok 13 baksow. Zalezy mi jednak zeby paczka doszla sprawnie/sprawnie zostala nadana bo to chyba najwieksza bolaczka pingpongow :)
grigor
Posty: 4
Rejestracja: środa 25 sty 2017, 17:46
Lokalizacja: KRK

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: grigor »

pawelwst pisze:
rika2017 pisze:Ps oni nie zrealizowali zamówień tych dronow z października, więc...
Po pierwsze :
Zamówienia z października zrealizowali bynajmniej moje i jeszcze jednego z użytkowników tego forum już nie chce mi się szukać
ale pamiętam taki wpis.
Ja zamawiałem 17.10.2017r a dostałem Midronka 07.11.2017r.
Może jakieś zamówienia nie doszły ale nie uogólniaj....

Żeby nie było - to się wszyscy bardzo cieszą, że dostałeś drona, tylko jedna koleżeńska uwaga - jak piszesz "bynajmniej" w zdaniu to zważ na kontekst,
w twoim kontekście to brzmi tak jakby twoje zamówienie jeszcze nie było zrealizowane.. ot tak na przyszłość :)
grigor
Posty: 4
Rejestracja: środa 25 sty 2017, 17:46
Lokalizacja: KRK

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: grigor »

lelusz pisze:Dzisiaj polamalem 4 smigla :D Wiec czas cos zakupic, zeby nie obudzic sie kiedys z reka w nocniku ;) Ktos moze polecic jakas sprawdzona aukcje ? Ceny sa zrownowazone zarowno na GB BG i Alie - ok 13 baksow. Zalezy mi jednak zeby paczka doszla sprawnie/sprawnie zostala nadana bo to chyba najwieksza bolaczka pingpongow :)
Śmigiełka to może na Ali zamówisz szybko i tanio, ale z ciekawości i ku przestrodze dla innych użytkowników zapytam - co się stało, że połamałeś 4 śmigła???
debos1
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 24 paź 2017, 13:45

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: debos1 »

rika2017 pisze:Widzicie że tam wysyłka dopiero najwcześniej w styczniu? Czyli pieniądze mogą być zamrożone do marca :)

Ps oni nie zrealizowali zamówień tych dronow z października, więc...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Pokaz gdzie jest to napisane że dopiero w styczniu?
Awatar użytkownika
JankeS_Toruń
Posty: 142
Rejestracja: wtorek 05 kwie 2016, 07:58
Lokalizacja: Toruń

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: JankeS_Toruń »

W opisie na stronie Gearbest jest:

"Dispatch: Ships between Jan 3 - Jan 8"
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Adrián »

Dokładnie,lepiej kupić gdzie indziej.
Mrożenie na tyle miesięcy kasy, a tym bardziej z glb, gdzie wysyłki to loteria. Bywa, że trzeba długo czekać, to słaby interes ;-)
Lepiej kupić np tomtop jeśli jest jeszcze dostępny.

Editt
Za 459$ ale wysyłka teoretycznie do 7 roboczych
debos1
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 24 paź 2017, 13:45

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: debos1 »

mam pytanie bo sa 2 wersje wtyczki cn plug i us plug.
czy oba sa na 220-230v?
lelusz
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2017, 02:05

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: lelusz »

grigor pisze:
lelusz pisze:Dzisiaj polamalem 4 smigla :D Wiec czas cos zakupic, zeby nie obudzic sie kiedys z reka w nocniku ;) Ktos moze polecic jakas sprawdzona aukcje ? Ceny sa zrownowazone zarowno na GB BG i Alie - ok 13 baksow. Zalezy mi jednak zeby paczka doszla sprawnie/sprawnie zostala nadana bo to chyba najwieksza bolaczka pingpongow :)
Śmigiełka to może na Ali zamówisz szybko i tanio, ale z ciekawości i ku przestrodze dla innych użytkowników zapytam - co się stało, że połamałeś 4 śmigła???
To był moment... ;-)
Bawiłem się tymi trybami roznymi. Niestety niezauwazylem w pore, ze dronem lekko nosi w prawo i lewo (co dziwne bo az tak nim nigdy nie nosilo, ale moze swirowal czujnik bo byl nisko nad ziemia)... Lekko spanikowalem kiedy juz to ogarnalem ale bylo za pozno :P Do tego doszedl fakt, ze dron byl przodem do mnie czyli moje lewo to rowniez bylo tak naprawde w prawo;) A na koniec uderzylem(lekko) w taki murek ktory ma wystajace kamyczki -bardzo nie rowna struktura. Poszlo tak naprawde jedno smiglo, reszta lekko zachaczyla ale pouszczerbialy sie koncowki wiec nie nadaja sie do niczego juz;)
Ogolnie ku przestrodze - testowac takie rzeczy na bardziej otwartym terenie i sprwadzic dokladnie czy dronem nie nosi na prawo i lewo. (zaznaczam, ze ogolnie lot na podworku jest spokojnie do ogarniecia ale wspomniane miotanie dronem i gapienie sie w ekran-daje taki efekt)

Wlasnie chyba wezme z alie, do GB nie mam bardzo szczescia, co prawda zamawialem niewiele ale jakos tak dlugo te paczki ida:) Widzialem tez jakies zamienniki ale chyba nie do 4K i co bardziej istotne chyba nie ma co sobie nimi glowy zawracac.. czy sie myle ?
ODPOWIEDZ