Krótkie reminiscencje.

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

DJkopter
Posty: 50
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 10:51
Lokalizacja: Wrocław

Krótkie reminiscencje.

Post autor: DJkopter »

Panowie,
dziękuję wszystkim za krótką współpracę. Miałem nadzieję na rzeczowe i merytoryczne dyskusje na tematy modelarskie. Niestety tak jak to bywa w naszej rzeczywistości tu też pojawili się ludzie mający zupełnie inne priorytety. Po głupim żarcie Mikuna w stosunku do mojego kolegi qst i mojej ripoście zostałem zaatakowany także ja. Uznałem więc , że nie ma sensu dalej tracić czasu na jałowe i nikomu niepotrzebne polemiki. Ponieważ Mikun nie zdobył się na słowo ,,przepraszam'' a wszyscy obarczyli winą moją osobę, uznałem , że to forum nie jest dla mnie. Pozdrawiam wszystkich.
Jacek Prorok
Artu

Post autor: Artu »

...I całe forum pogrążyło się w żałobie... Obrazek
DJkopter
Posty: 50
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 10:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DJkopter »

Następny nawiedzony oszołom. Wielu tu jeszcze takich? Może zmienicie profil ? Mikun jednak pisał prawdę. To szczyt bezczelności. Zarzucał brak humoru. To teraz jest z humorem .
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

DJkopter pisze:... Wielu tu jeszcze takich? ....
Raczej większość....
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Fodzio
Posty: 317
Rejestracja: wtorek 24 sie 2010, 13:19
Lokalizacja: Opole/Wawelno

Post autor: Fodzio »

DJkopter wyluzuj.
michalgrabowski
Posty: 233
Rejestracja: środa 22 cze 2011, 11:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: michalgrabowski »

Jak się dołącza do społeczności, np. forum, to trzeba się liczyć z tym, że mogą nas potraktować nie tak jak byśmy sobie życzyli. Ale to nie powód żeby zmieniać innych. Czas na zmianę siebie - w końcu jaki człowiek nazywa dowcipnego Artu oszołomem. I do tego nawiedzonym ? :shock:
MultiWii-quad - gada, lata, pełny serwis :)
Turnigy 9X
Awatar użytkownika
Marciniasty
Posty: 918
Rejestracja: piątek 18 mar 2011, 14:23
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Marciniasty »

@DJkopter a znasz takie powiedzenie : " Kiedy jedna osoba mówi ci że jesteś osioł to się z tego śmiej , a gdy druga powie to samo to śmiej się jeszcze głośniej . Jednak gdy trzecia osoba znów powie tobie że jesteś osioł to idź i kup sobie siodło " .
Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

Widać że forum rozwija się bardzo szybko. Obrażalscy pojawiają się coraz częściej.
Awatar użytkownika
Karol
Posty: 741
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 10:03
Lokalizacja: Warszawa - SK

Post autor: Karol »

tak, humor niektórym dopisuje... :mrgreen:
Awatar użytkownika
mikun
Posty: 2540
Rejestracja: środa 26 maja 2010, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Re: Krótkie reminiscencje.

Post autor: mikun »

DJkopter pisze: Ponieważ Mikun nie zdobył się na słowo ,,przepraszam'' a wszyscy obarczyli winą moją osobę, uznałem , że to forum nie jest dla mnie. Pozdrawiam wszystkich.
Jacek Prorok
Jacku wszystko wszystkim, ale po Twoim wielkim krzyku że obrażam qst`a napisałem że jeśli go uraziłem to przepraszam widocznie nie chciało się już Tobie tego czytać... Miał być żart Ty wziąłeś to na poważnie ok fakt nie wyszło mi i przeprosiłem. Słowo bezczelność (jako przenośnia) odnosiło się do zakupu aparatury, która jak wszyscy przeczytali była na sprzedaż więc tym bardziej nie rozumiem tego wszystkiego. Nie chcę żeby mnie broniono, jeśli w oczach innych "przesadziłem" i wiem że jeśli bym to zrobił to każdy, nie ważne ile mnie zna by to napisał (tak myślę). Z igły wyszły widły mam nauczkę na przyszłość żeby weryfikować czy ktoś zrozumie aluzję czy nie. Szkoda że nie napisałeś PW z pytaniem czy ja tak poważnie czy to żart był... ale po co lepiej kogoś zjechać. Jeśli moja aluzja była "sucharska" mogłeś to napisać a nie wyjeżdżać na mnie i moje biedne kopułki. :-) Wszystko przez jedno głupie oznaczenie a raczej jego brak czyli wywiązała się ta cała akcja...
...i tak nie skończysz na jednym ani na dwóch :-)
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 173
Rejestracja: piątek 05 lut 2010, 13:38
Lokalizacja: Wolsztyn/ Ziel. Góra

Post autor: Lech »

Mikun, nie wiem dla czego się tłumaczysz. Napisałem że nie wiadomo co zrobić z jego wpisem - bo nie wiadomo co to było, Ty dopisałeś resztę , a facet olał wszystkich.
Daj sobie spokój. :-/
Pozdrawiam Leszek.
Awatar użytkownika
mikun
Posty: 2540
Rejestracja: środa 26 maja 2010, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mikun »

Masz rację Leszku... cała ta akcja nie warta funta kłaków, niepotrzebnie wciągnąłem się w to bo chciałem zażartować a wyszło że "pomówiłem". Inni na forum mają większe zmartwienia niż ja więc nie mam tak źle :-)
...i tak nie skończysz na jednym ani na dwóch :-)
ODPOWIEDZ