DJI Mavic

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
MorF
Posty: 570
Rejestracja: piątek 05 cze 2015, 13:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: DJI Mavic

Post autor: MorF »

Z ciekawości po jakim czasie dostaliście Cashback z topcashback (do tych Kolegów którzy używali)
Awatar użytkownika
Prono
Posty: 1496
Rejestracja: wtorek 23 paź 2012, 20:07
Lokalizacja: Katowice

Re: DJI Mavic

Post autor: Prono »

A tak przy okazji, bo nie potrafię znaleźć w natłoku informacji...
Ile czasu jest na zgłoszenie przez PayPal sporu czy roszczenia z tytułu otrzymania wadliwego sprzętu?
PS. Na razie czekam na swojego "Mavicii", jeszcze nie ruszył z Chin ale strzyżonego Pambuk strzyże czy jakoś tak ;)
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: DJI Mavic

Post autor: rika2017 »

Kiedy zamowiles? Chyba nie mają na stanie.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
mohinder
Posty: 256
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2017, 00:34
Lokalizacja: Limerick

Re: DJI Mavic

Post autor: mohinder »

waltz pisze:
mohinder pisze:
waltz pisze:Ja się mogę pochwalić że wykonałem dzisiaj pierwsze loty "w terenie" w celu sprawdzenia kilku funkcji i wszystko działa póki co bardzo dobrze. Bardzo podoba mi się (biorąc pod uwagę niskie zawieszenie i to że nie łatwo czasem znaleźć kawałek płaskiego) możliwość startu i lądowania "z ręki" :)
Dlatego dokupiłem nóżki do Mavica. Na poczatku myślałem, że będę musiał je zdejmować za każdym razem przed chowaniem Mavica do torby ale na szczescie idealnie z nimi wchodzi.
Tylko nóżki to chyba dalej mało do startu z gruntu na którym rośnie wysoka trawa lub jest dużo piasku ? Ile dają dodatkowego prześwitu ?
Witam
Nozki daja okolo 5cm przeswitu. Jak chcesz startowac z wysokij trawy to zadne nozki Ci nie pomoga, chyba ze Twoje w celu udeptania trawy badz nozki przy stoliku turystycznym :)
Wedlug mnie te nozki ktore dokupilem spelniaja swoje zadanie a do tego nie trzeba ich demontowac co bardzo ulatwia sprawe.
Inna rzecza jest to, ze jako czlowiek majacy troche wiedzy technicznej, unikam statow i ladowan na piasku czy z trawy do przewiduje co moze sie stac. Glupie ziarenko piasku moze naprawde narobic szkod w silniku tak samo jak zblo trawy ktore nie podda sie smiglu i nie zostanie uciete tylko zakreci sie w silnik. Po co mi to. Dlatego jak nie mam mozliwosci startu z gruntu to rzucam plecak i z niego staruje.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Prono
Posty: 1496
Rejestracja: wtorek 23 paź 2012, 20:07
Lokalizacja: Katowice

Re: DJI Mavic

Post autor: Prono »

rika2017 pisze:Kiedy zamowiles? Chyba nie mają na stanie.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Combosa zamówiłem 31 lipca dokładnie.
Jest już status jako "Dispatched" i dalej "Waiting for UPS" czy jakoś tak ;)
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: DJI Mavic

Post autor: rika2017 »

Ja 30i nie ma takiego statusu :). Zrobię w poniedziałek spór paypal akurat będę mieć zwrot cashback

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
waltz
Posty: 131
Rejestracja: czwartek 19 mar 2015, 11:25
Lokalizacja: Kraków

Re: DJI Mavic

Post autor: waltz »

mohinder pisze:
waltz pisze: Bardzo podoba mi się (biorąc pod uwagę niskie zawieszenie i to że nie łatwo czasem znaleźć kawałek płaskiego) możliwość startu i lądowania "z ręki" :)
Dlatego jak nie mam mozliwosci startu z gruntu to rzucam plecak i z niego staruje.
Polecam z ręki :) Jest banalnie prosto :)
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: DJI Mavic

Post autor: luc4s »

MorF pisze:Z ciekawości po jakim czasie dostaliście Cashback z topcashback (do tych Kolegów którzy używali)
Na razie dostałem payable z 7 lipca, ale tylko na Mavica, na jakieś pierdoły, które wtedy kupowałem ciągle jest pending.
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: DJI Mavic

Post autor: luc4s »

Prono pisze:A tak przy okazji, bo nie potrafię znaleźć w natłoku informacji...
Ile czasu jest na zgłoszenie przez PayPal sporu czy roszczenia z tytułu otrzymania wadliwego sprzętu?
PS. Na razie czekam na swojego "Mavicii", jeszcze nie ruszył z Chin ale strzyżonego Pambuk strzyże czy jakoś tak ;)
120 dni masz. Pisz na messengerze, ja ostatnio tam się do nich dobiłem w sprawie baterii, napisali że chiński UC je zatrzymał i mi robią zwrot i
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: DJI Mavic

Post autor: luc4s »

rika2017 pisze:Ja 30i nie ma takiego statusu :). Zrobię w poniedziałek spór paypal akurat będę mieć zwrot cashback
Zamawiałeś Combo? Może wpierw napisz do nich. Jak założysz spór, a oni wyślą i dojdzie, to nie wiem czy nie zablokujesz sobie możliwość założenia sporu w przyszłości. Nie mam tutaj pewności, ale jeżeli spór został rozstrzygnięty, to nie mozna założyć nowego do tej samej płatności.
talib1990
Posty: 156
Rejestracja: wtorek 10 sty 2017, 16:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: DJI Mavic

Post autor: talib1990 »

o co wy chcecie robić spory , dobrze czytam , że z powodu braku zmiany statusu przez 5 dni ?
Mi się zmienił chyba w 7 dniu pierwszy raz a w 10 miałem go w rękach...
JarekS
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 15 cze 2017, 21:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: DJI Mavic

Post autor: JarekS »

waltz pisze:Ja się mogę pochwalić że wykonałem dzisiaj pierwsze loty ....
Czy sprawdziłeś też Waypoint? Dziala ok?... daj znać
waltz
Posty: 131
Rejestracja: czwartek 19 mar 2015, 11:25
Lokalizacja: Kraków

Re: DJI Mavic

Post autor: waltz »

JarekS pisze:
waltz pisze:Ja się mogę pochwalić że wykonałem dzisiaj pierwsze loty ....
Czy sprawdziłeś też Waypoint? Dziala ok?... daj znać
Jeszcze nie ale będzie to pewnie następna rzecz do sprawdzenia (pewnie jutro jak się pogoda poprawi :) ). Na razie mam za sobą sprawdzenie wszystkich trybów śledzenia (które mnie najbardziej interesowały) oraz "Follow terrain" który póki co nie zadziałał wg oczekiwań (ale pewnie coś źle jeszcze zrobiłem). No i tryb sportowy - udało mi się osiągnąć 18 m/s co uważam że jest bardzo dobrym wynikiem jak na takie maleństwo (a hamowanie w momencie puszczenia drążków wygląda rewelacyjnie :) )
s050197
Posty: 276
Rejestracja: piątek 30 gru 2016, 20:23
Lokalizacja: Łódź

Re: DJI Mavic

Post autor: s050197 »

Pytanie do osób które ostatnio nabyły Mavica z Chin - chciał na dzień dobry aktualizacji? Zrobiliście ją?
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego.
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: DJI Mavic

Post autor: luc4s »

Chcial.
ODPOWIEDZ