DJI Mavic

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
rud88
Posty: 208
Rejestracja: środa 04 lip 2012, 08:27
Lokalizacja: Kraków

Re: DJI Mavic

Post autor: rud88 »

kol.seba a gdzie go zamówiłeś ?
Awatar użytkownika
Manix
Posty: 252
Rejestracja: poniedziałek 08 paź 2012, 01:12
Lokalizacja: Hamburg

Re: DJI Mavic

Post autor: Manix »

Co z tego jak jest nie do kupienia Czekam już 3 tygodnie Zamówiłem w Saturnie i w Media Markcie.
Na niemieckim forum utworzył się wątek ponad 400 stron oczekujących na swojego Mavic pro.
Niektórzy czekają tam już od października i cierpliwość.
Podobno tylko w samym Amazon czeka ponad 3000 zamówień a w zeszłym tygodniu miało przyjść tylko 53 sztuk (wiadomość z Amazon hotline)
http://www.kopterforum.de/topic/60050-m ... h/page-445
Pozdrawiam Piotr
Skype: piotr0039
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Mavic

Post autor: Adrián »

mikpasz pisze:Moim zdaniem w ogóle się nie stara tylko wyciąga od nas kasę
Wyciąga i nie wyciąga. Wolny rynek, na szczęście nikt nie zmusza do zakupu.
A, że czasami brak alternatywy, to już inna bajka ;-)
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: DJI Mavic

Post autor: Jagoda »

Adrián pisze: Wyciąga i nie wyciąga. Wolny rynek, na szczęście nikt nie zmusza do zakupu.
Coś z tym wyciąganiem to cosik nie teges.
Ile czeka rud88?
Na EU prawie zero dostaw.Wsio idzie na USA - na Amazon US dostępny a na DE już nie.
Od początku RC-PRO sprzedał kilkanaście sztuk.
Fakt, widziałem w MM Sz-n jedną sztukę (Combo).
Nie wiem jak wygląda w realu zakup na PL bezpośrednio u DJI 1 sztuki.Bo w teorii to piszą: "Mavic Pro: Estimated to ship 1-3 business days after payment confirmation".
Cena 1199 ojro.
Pozdrawiam. :), :)
Awatar użytkownika
Manix
Posty: 252
Rejestracja: poniedziałek 08 paź 2012, 01:12
Lokalizacja: Hamburg

Re: DJI Mavic

Post autor: Manix »

Napewno wina Trumpa America first! ;-)
W USA niedosyc ze mozna kupic odrazu to jeszcze 20% taniej a u nas trzeba byc cierplywym.

A tak na powaznie to takie info wykopalem (juz troche starsze):

DJI Mavic Pro and Mavic Pro Combo
Although production is releasing more and more crafts, DJI have announced that they are withholding all production to service their own clients on DJI.COM until the end of January 2017.

The end of January 2017 is New Year, where we can expect a 2 to 3 week break in production, so it does not look good for us. At stage, Please warn your customers that the Stock of the Mavic Pro and the Mavic Pro Combo is severely limited, but we hope that by March 2017 DJI get to the point where they have sufficient production.

DJI Phantom 4
The Phantom 4 production is terminated. We still have some stock left.

DJI Phantom 3 Advanced and Professional
The Phantom 3 Advanced and Professional production is terminated.

Phantom 4 Pro and Pro Plus
Once DJI get the Mavic Pro production sorted out, the consumer drones will be limited to the Mavic Pro, the Phantom 4 Pro and the Phantom 4 Pro Plus.
DJI Mavic Pro and Mavic Pro Combo
Pozdrawiam Piotr
Skype: piotr0039
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: DJI Mavic

Post autor: Jagoda »

Manix pisze:Napewno wina Trumpa America first! ;-)
W USA niedosyc ze mozna kupic odrazu to jeszcze 20% taniej a u nas trzeba byc cierplywym.
No cóż...tak chronologicznie
1.Kaczor Donald z kreskówki
2.McDonald z fast food-a
3.Trump Donald z Białego Domu.
Nie podskoczym.Z kim/czym do ludzi (DJI)? :mrgreen:
Pozdrawiam. :), :)
Awatar użytkownika
Ładziak
Posty: 1236
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 00:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: DJI Mavic

Post autor: Ładziak »

Manix pisze:DJI Mavic Pro and Mavic Pro Combo
Although production is releasing more and more crafts, DJI have announced that they are withholding all production to service their own clients on DJI.COM until the end of January 2017.
Tydzień temu dostałem (pewnie nie tylko ja) takiego maila od DJI:

We wanted to let you know that this is the time to grab that Mavic Pro you've been eying up. This small yet powerful drone will accompany you wherever you go, turning the sky into a blank canvas ripe for your imagination.
Order before February 19th and your new Mavic Pro will ship within 1-3 business days
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: DJI Mavic

Post autor: Jagoda »

0
Ładziak pisze: Tydzień temu dostałem (pewnie nie tylko ja) takiego maila od DJI:
A maila dostałeś w odpowiedzi na zamówienie, zapytanie czy ot tak sobie (bo np. masz u nich konto) i jest to forma reklamy?
Pozdrawiam. :), :)
Awatar użytkownika
Ładziak
Posty: 1236
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 00:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: DJI Mavic

Post autor: Ładziak »

Mam konto, a to był kolejny mail informacyjno-reklamowy, jaki zwykle przysyłają. U nich w sklepie nic nigdy nie kupowałem.
JurekIszoro
Posty: 6
Rejestracja: sobota 01 paź 2016, 08:35
Lokalizacja: pomorskie

Re: DJI Mavic

Post autor: JurekIszoro »

Ładziak pisze:Mam konto, a to był kolejny mail informacyjno-reklamowy, jaki zwykle przysyłają. U nich w sklepie nic nigdy nie kupowałem.
Dostaję od nich podobne maile, z racji założonego konta chyba.
Wygląda na to iż DJI chwilowo wstrzymał wysyłkę do innych dostawców i jedzie "solo", poza Hameryko, of course.

Mam zamówionego "kurczaka" w Banggood już ponad cztery miesiące (od 10 października).
Od czasu do czasu się przypominam a odpowiedź jest ta sama: "sorry for the inconvenience, please be patient,
could you please wait, several more weeks, bla, bla, bla".
Kupiłem od nich już sporo zabawek, nigdy mnie nie zawiedli, nie ichnia wina (no i wiadomo czyja :-? )
Więc czekam. Pogoda nie rozpieszcza póki co (sorry, taki mamy klimat).
Gdyby było lato zrezygnowałbym z przedpłaconej transakcji i udał się do samego żłobu, czyli na farmę "kurczaków", czyli do DJI.
Sporo drożej u nich, ale wliczają podobno opłaty celne (a te, w przypadku Banggood, to loteria), z grubsza wyszłoby podobnie.

Pozdrówka,
Jurek.
Awatar użytkownika
kwinto
Posty: 304
Rejestracja: środa 27 lis 2013, 04:16
Lokalizacja: Toronto GTA

Re: DJI Mavic

Post autor: kwinto »

czy kamerą mavic-a można obracać w prawo i lewo ? pytam bo trafiłem na taki film gdzie gość opycha obudowę na gimbal w stylu yuneec-a ale na sztywno :-/ Nie mam pojęcia jak tam działa kamera nawet się nie zagłębiałem w specyfikę mavic-a pytam tylko z czystej ciekawości.
Pozytywnie Zakręcony :)
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9764
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: DJI Mavic

Post autor: pawelsky »

kwinto pisze:czy kamerą mavic-a można obracać w prawo i lewo ?
Nie mozna.
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: DJI Mavic

Post autor: Jagoda »

kwinto pisze: trafiłem na taki film gdzie gość opycha obudowę na gimbal w stylu yuneec-a
Fajnie, że zapodałeś.Rozwiązanie ciekawsze niż fabryczne.Podoba mi się.
O ile
It's large slot on the front provides an unobstructed view of the action for your camera,
jest prawdą.
Pozdrawiam. :), :)
bogol
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 19 lut 2017, 20:58
Lokalizacja: Poland

Re: DJI Mavic

Post autor: bogol »

Czy to prawda że bez względu czy zakupi się wersję fcc czy ce, to zasięg w Polsce będzie ograniczony do 4km?
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: DJI Mavic

Post autor: matulekpl »

bogol pisze:Czy to prawda że bez względu czy zakupi się wersję fcc czy ce, to zasięg w Polsce będzie ograniczony do 4km?
zasięg nie jest ograniczany. Jedynie moc nadawania. W Europie obowiązuje norma CE, w USA np. FCC.
Urządzenia DJI rozpoznają to czy jesteśmy w CE lub FCC na podstawie danych z GPS.
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
ODPOWIEDZ