Anteny 4/6listne od Predaterio - NIE KUPUJ TEGO

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
mmar
Posty: 70
Rejestracja: sobota 24 wrz 2011, 20:27
Lokalizacja: Gdansk

Anteny 4/6listne od Predaterio - NIE KUPUJ TEGO

Post autor: mmar »

Witam

Chciałbym podzielić się negatywnymi wrażeniami związanymi z zakupem anten 4/6 listnych od użytkownika Predaterio.
Anteny są tragicznej jakości wizualnej jak i technicznej. Obraz z kamery fpv był bardzo słaby już po 100m. Dodam ,że w tych samych warunkach i na tym samym sprzęcie (kamera, nadajnik/odbiornik) ale z innym zestawem anten,od innego producenta obraz był radykalnie lepszy. Dało się latać ponad 400m - dalej nie próbowałem.
Dodatkowo zostałem okłamany przez użytkownika Predaterio co do wysyłki. Twierdził ,że anteny wysłał w terminie co było sprzeczne z tym jakie daty są na listach przewozowych. Po prostu kręcił.

Obecnie odesłałem anteny jako towar bezwartościowy z żądaniem zwrotu kasy. Niestety Predaterio anteny "niby" testuje i nie chce oddać kasy.
Moje wrażenia co do jakości wykonania anten są potwierdzone przez innych użytkowników: http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=22&t=34290

mmar
Awatar użytkownika
Speed76
Posty: 400
Rejestracja: piątek 30 lis 2012, 20:42
Lokalizacja: Kaszëbë - Banino

Re: Anteny 4/6listne od Predaterio - NIE KUPUJ TEGO

Post autor: Speed76 »

Jednym z zachwalanych producentów wszelakich anten jest Kkacper.
Ty jesteś z Gdańska on 25 km od Ciebie, napisz PW, podjedź do niego niech to pomierzy.
Ma wysokiej klasy miernik do anten.

Kupiłeś po negatywnych opiniach które otrzymywał wcześniej użytkownik od którego kupiłeś.

Ja zawsze twierdzę, widziały gały co brały.
Masz nauczkę na przyszłość.

Ps. Swoją drogą opiszę sytuację w której sprzedawałem niedawno zestaw Piltaba, gdzie sprzedającemu podałem kwotę która ma przelać.
Oczywiście kasa wpłynęła, ale nie taka kwota.
Niby to tylko 15 zł różnicy, ale ja twierdzę skoro umowa to umowa.
Do dziś kasy na koncie, czyli 15 zł brak. Tylko proszę się z tego nie śmiać, bo ja uważam już takie coś za kombinatorstwo, bo może się uda.
VEGA, Legwan, Turnigy 9XR + eLeReS +eLDisp, AP+OSD Pitlab, Fox 800
Awatar użytkownika
mmar
Posty: 70
Rejestracja: sobota 24 wrz 2011, 20:27
Lokalizacja: Gdansk

Re: Anteny 4/6listne od Predaterio - NIE KUPUJ TEGO

Post autor: mmar »

Anteny zakupiłem zanim pojawiły się negatywne opinie nt tych anten.
Faktem jest ,że nie sprawdziłem ,że kkacper sprzedaje bardzo dobre anteny (2gi zastaw mam własnie od niego).

Bardzo proszę o kontakt osoby, które miały "przyjemność" zakupić w/w anteny od Predaterio.
ODPOWIEDZ