Phantom 3 premiera

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

elmusic
Posty: 84
Rejestracja: sobota 09 maja 2015, 11:50
Lokalizacja: CCH

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: elmusic »

Czy iPad 3 bedzie dobrze wspolpracowal z P3 pro ?
Ma ktos taka konfiguracje ?
Dodam ,ze iPad ma wyswietlacz retina. Na stronie DJI nie ma ipada 3 wyszczegolnionego jako rekomendowany, choc jest ipad mini 3, wiec rozumiem ,ze to oprocz wielkosci matrycy to samo, i jak mniemam nie bedzie problemu ?
Awatar użytkownika
qwert
Posty: 436
Rejestracja: poniedziałek 13 maja 2013, 16:14
Lokalizacja: Czikagoł

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: qwert »

To nie to samo i wg mnie będzie problem, bo ipad 3 jest jednym z najgorszych wydajnościowo produktów ze względu na retine i słabą grafikę.
elmusic
Posty: 84
Rejestracja: sobota 09 maja 2015, 11:50
Lokalizacja: CCH

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: elmusic »

Czyli,lepiej celowac w ipad4 ?
Generalnie biore tylko te dwie opcje 3ka ew. 4ka
Dlatego iPad, poniewaz zamierzam uzywac go takze w moim studio do pracy z audio, a w tym iOS jest nie do pobicia.
Android pod tym wzgledem to szajs.
Awatar użytkownika
qwert
Posty: 436
Rejestracja: poniedziałek 13 maja 2013, 16:14
Lokalizacja: Czikagoł

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: qwert »

Nie wiem czy nie powinieneś celować w Air 1/2. Pogooglaj jeszcze na forach Dji o ipad 4.

Osobiście mam air 2, oraz mini4 - to te same wnętrzności i wszystko pięknie działa.
elmusic
Posty: 84
Rejestracja: sobota 09 maja 2015, 11:50
Lokalizacja: CCH

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: elmusic »

Air 1/2 to faktycznie juz konkretny sprzet, tylko jeszcze musze ogarnac stacje dokujaca Alesis io dock, a tu juz sie zrobi calkiem niezla suma, dlatego myslalem na poczatek 3ke lub 4ke.
grzesiek717
Posty: 246
Rejestracja: piątek 12 wrz 2014, 19:32
Lokalizacja: Dupne

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: grzesiek717 »

Ale nie przesadzajcie to tylko obraz hd byle by tylko nie klatkowało. Jak odlecisz daleko to i tak coś tam poklatkuje.
ted360
Posty: 49
Rejestracja: sobota 24 mar 2012, 16:57
Lokalizacja: Silesiopolis

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: ted360 »

elmusic pisze:Air 1/2 to faktycznie juz konkretny sprzet, tylko jeszcze musze ogarnac stacje dokujaca Alesis io dock, a tu juz sie zrobi calkiem niezla suma, dlatego myslalem na poczatek 3ke lub 4ke.
Osobiście polecam Mini 2. Ekran 8 calowy też daje radę przy różnorakich zajęciach, a do latania jest wygodniejszy. Generalnie 64 bity dają bardzo dużo, a iPad 4 jest ich pozbawiony. Miałem Air 2, który jest najpotężniejszym tabletem, ale rozwaliłem ekran i zainwestowałem w Mini 2. Do latania jak znalazł no i znacznie bardziej poręczny :)
grzesiek717
Posty: 246
Rejestracja: piątek 12 wrz 2014, 19:32
Lokalizacja: Dupne

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: grzesiek717 »

Air 2 czy to takie poteżne? Procesor 3 rdzeniowy 1.5ghz. Stara xperia z3 compact ma 4rdzenie 2.5ghz
ted360
Posty: 49
Rejestracja: sobota 24 mar 2012, 16:57
Lokalizacja: Silesiopolis

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: ted360 »

Owszem, potężne. Nawet jeśli nie wygrywa wszystkich benchmarków (a może i wygrywa), to idealna współpraca z iOS-em sprawia, że jest znacznie bardziej wydajny od najpotężniejszych tabletów/telefonów z Androidem. To nie mit. Gdy produkujesz hardware pod konkretny software i odwrotnie, masz ogromną przewagę nad sprzętami, które mogą mieć dziesiątki konfiguracji. Analogiczna sytuacja miała miejsce w przypadku konsol, gdzie PS3 tuż po premierze wyświetlała taki sam obraz, jaki był w stanie wyświetlić tylko znacznie potężniejszy PC. Tworzenie gier/aplikacji pod jeden rodzaj procesora i oprogramowania daje twórcom znacznie większe możliwości, stąd idealna współpraca sprzętów Apple z DJI Go, nawet tak "słabych" jak iPad Mini 2 :)
Awatar użytkownika
jacek666b
Posty: 266
Rejestracja: piątek 07 lis 2014, 22:20
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: jacek666b »

ted360 pisze:Owszem, potężne. Nawet jeśli nie wygrywa wszystkich benchmarków (a może i wygrywa), to idealna współpraca z iOS-em sprawia, że jest znacznie bardziej wydajny od najpotężniejszych tabletów/telefonów z Androidem. To nie mit. Gdy produkujesz hardware pod konkretny software i odwrotnie, masz ogromną przewagę nad sprzętami, które mogą mieć dziesiątki konfiguracji. Analogiczna sytuacja miała miejsce w przypadku konsol, gdzie PS3 tuż po premierze wyświetlała taki sam obraz, jaki był w stanie wyświetlić tylko znacznie potężniejszy PC. Tworzenie gier/aplikacji pod jeden rodzaj procesora i oprogramowania daje twórcom znacznie większe możliwości, stąd idealna współpraca sprzętów Apple z DJI Go, nawet tak "słabych" jak iPad Mini 2 :)
Tiaaaa...
Proponuję założyć osobny wątek dla wyznawców "japka".

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
grzesiek717
Posty: 246
Rejestracja: piątek 12 wrz 2014, 19:32
Lokalizacja: Dupne

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: grzesiek717 »

Miałemn iphona 5s i jakoś mnie nie zadziwiał. Prócz tego że cena 3 krotnie wieksza jak wyprodukowany towar. Według mnie to jabko jest bardziej dla szpanu...
ted360
Posty: 49
Rejestracja: sobota 24 mar 2012, 16:57
Lokalizacja: Silesiopolis

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: ted360 »

Nie jestem żadnym wyznawcą, korzystam zarówno z urządzeń z Androidem, jak i iOS-em i piszę z własnego doświadczenia.

Każdy kto choć trochę zna się na sprzęcie potwierdzi moje słowa. Optymalizacja pod konkretny hardware i software naprawdę ma znaczenie.

Zresztą tu macie najnowsze benchmarki. http://www.futuremark.com/hardware/mobile

A gadka o trzykrotnie zawyżonej cenie to też jakaś miejska legenda, bo świetnie spisujący się iPad Mini 2 kosztuje niecałe półtora tysiąca, a jeszcze lepszy Air 2 niecałe dwa, czyli mniej od słabszego w tym zestawieniu (teoretycznie potężnego bo w sumie ośmiordzeniowego) tabletu Xperia Z4. Oczywiście nie mówię o cenach w oficjalnym sklepie dla wyznawców sekty Apple ani o cenach sprzętu, który właśnie miał premierę, bo te faktycznie są z kosmosu.

Zamiast hejtować, wypróbujcie kilka sprzętów, a potem się wypowiedzcie, bo ja w ciągu blisko roku użytkowania DJI Go nie miałem ani jednej zwieszki (iPad Air 2 i iPad mini 2).

Nie róbmy offtopu, kolega pytał o zdanie, a ja staram się pomóc. Tablet to zakup na lata i nie warto oszczędzać na nim 200-300 złotych.
Puccini
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 31 sty 2016, 15:08

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Puccini »

Dzień dobry,

Czy moglibyście powiedzieć mi, co to jest za klucz/śrubokręt do rozbierania gimbala? Nie jest to imbusowy jak np do przykrecania osłon śmigieł.

Chciałbym dostać się do środka by wymienić przerwaną taśmę gimbala.

Druga kwestia: miałem małego crasha i od uderzenia spadła kamera z łożyska gimbala. Niestety nie pomyślałem i włożyłem ją z powrotem na bolec w odwrotną stronę, do góry nogami. W jaki sposób ją zdjąć i zamocować poprawnie?

Pozdrawiam
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Jagoda »

Puccini pisze:Dzień dobry,

Czy moglibyście powiedzieć mi, co to jest za klucz/śrubokręt do rozbierania gimbala? Nie jest to imbusowy jak np do przykrecania osłon śmigieł.
:shock:
Ja w zestwie dostałem tylko klucz do odkręcania śmigieł...............
Puccini pisze: Chciałbym dostać się do środka by wymienić przerwaną taśmę gimbala.

Druga kwestia: miałem małego crasha i od uderzenia spadła kamera z łożyska gimbala. Niestety nie pomyślałem i włożyłem ją z powrotem na bolec w odwrotną stronę, do góry nogami. W jaki sposób ją zdjąć i zamocować poprawnie?

Pozdrawiam
Szukaj na YT - ja akurat linków nie mam (nie pamiętam ) - niestety, ale jak będą mi potrzebne to znajdę.Także weź się do szukania.
Jagoda............
Ps. kret nie był mały jak spadła kamera ;-)

Do ted360
ted360 pisze:
Każdy kto choć trochę zna się na sprzęcie potwierdzi moje słowa. Optymalizacja pod konkretny hardware i software naprawdę ma znaczenie.
Nie znam się trochę, tylko troszkę więcej niż trochę.
Masz rację.I jabco nie musi być tego przykładem.Znam kilka innych znacznie poważniejszych.
Jeszcze raz Jagoda.......................
Pozdrawiam. :), :)
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13005
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Verid »

Jagoda pisze:
Puccini pisze:Dzień dobry,

Czy moglibyście powiedzieć mi, co to jest za klucz/śrubokręt do rozbierania gimbala? Nie jest to imbusowy jak np do przykrecania osłon śmigieł.
:shock:
Ja w zestwie dostałem tylko klucz do odkręcania śmigieł...............
Koledze raczej chodziło co ma kupić żeby się tam dobrać. Puccini - PH3 nie mam ale z tego co widzę po fotach to są tam zwykłe krzyżakowe, imbusy i TORX popularnie zwane gwiazdkami. Kopnij się do Casto to dostaniesz bez problemu.
Jagoda pisze:Jeszcze raz Jagoda.......................
Nie męczy cie to ciągłe wpisywanie? :roll: Pomijając fakt że po lewej stronie ekranu jest wyraźnie określone kto jest autorem postu to przecież możesz sobie ustawić podpis... No chyba że to lubisz...
Ten wredny...
ODPOWIEDZ