DJI EWOLUCJA

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

IR-HEXA
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2014, 14:27
Lokalizacja: Warszawa/ Kraków/ Wrocław

Re: DJI EWOLUCJA

Post autor: IR-HEXA »

Na jednym z zagranicznych forum znalazłem takie cudo do DJI s900:

http://kopterworx.com/dji-s900-upgrade- ... jello.html

twierdzą, że to wyeliminuje drganie, obczajcie fotki, jak jest pokazna oryginalna płyta DJI, i dla porównani ta szytwniejsza co o tym myśliscie bo troche drogie to jak na kawałek carbonu :/
SERV
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 08 cze 2015, 00:53
Lokalizacja: Kraków

Re: DJI EWOLUCJA

Post autor: SERV »

Trochę drogo, myślę że taniej będzie kupić laminat i zlecić wycięcie.

pozdrawaim
Awatar użytkownika
kulfon250
Posty: 28
Rejestracja: sobota 30 sie 2014, 17:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: DJI EWOLUCJA

Post autor: kulfon250 »

ghambit pisze:Jak nigdy nie lubiłem rtfów tak P3 mi się podoba z jednej prostej przyczyny. W tej cenie nie poskładasz niczego o podobnych parametrach.
To trochę jak z systemami operacyjnymi, młodzi pryszczaci studenci co nie mają kobiety, krytykują OS X czy windę a kochają linuxa i konfigurują w nim 3 dni drukarkę :)
Gdy ktoś ma co robić, zaczyna lubić rozwiązania gotowe i działające, nie wymagające kombinowania, sprawdzania, dopasowywania itp...
Ja w moim Phantomie 3P uwielbiam jedno, wyjmuję , włączam i latam do tego z mega jakości podglądem. W F550 miałem zwykły podgląd na monitorku i teraz mam wrażenie jakbym wymienił odtwarzacz na kasety VHS na HD :).
Dodajmy do tego mega intuicyjną apkę, która pozwala nie pamiętać np. którym to przełącznikiem i ile razy machnąć coby... itd...
Oczywiście można to krytykować i spędzać dni na lutowaniu i kombinowaniu, ja wole w tym czasie latać :P

PS. to tylko moja totalnie subiektywna opinia, i by nie było buduję modele od lat 70-ych i wiem co to znaczy robić jeden model około pół roku, ale chyba już mi się nie chce :)
Phantom 3 P, XC-142, Gama 2100, Spitfire 1200, P-51D Mustang i kilka w budowie...
https://www.skypixel.com/user/maciej-eb ... 3d6119e081
ODPOWIEDZ