Dobór karty graficznej do płyty i wymagań

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
dowdervil
Posty: 190
Rejestracja: wtorek 08 paź 2013, 20:48
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: dowdervil »

A nawet jeśli będzie za słaby to co? Komputer będzie śmigał aż miło, tylko może karta nie być w 100% wykorzystana.


Może sobie w przyszłości założyć jakiegoś quada i komputer nadal będzie bardzo fajny :)
zybyzy
Posty: 1346
Rejestracja: sobota 18 sie 2012, 10:06
Lokalizacja: Breslau

Post autor: zybyzy »

dowdervil pisze:A nawet jeśli będzie za słaby to
dowdervil pisze:może karta nie być w 100% wykorzystana
właśnie to
Może sobie w przyszłości założyć jakiegoś quada i komputer nadal będzie bardzo fajny :)
tu się zgadzam
bo latać to cza umić ;) - więc ciągle się uczę.
SkyWalker X-6 FPV - 2Fat2Fly, SkyWalker 1900 FPV Z&P, Mini SkyWalker eleres AP, Mini Talon FPV Z&P
BadCat FPV - KFC32FTB
Awatar użytkownika
prezes50
Posty: 160
Rejestracja: poniedziałek 15 lip 2013, 22:22
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: prezes50 »

Kowal pisze:Nie no, nic tak ambitnego... Symulator farmy 2015 :mrgreen:

EDYTA: Znalazłem coś takiego Gigabyte GeForce GT730 2GB GDDR5... da radę :roll: Czy w tym "przedziale cenowym" raczej nie znajdę nic przyzwoitego :roll:


haha... Artu od dwoch dni walcze z tym samym .... poniewaz mieli chyba tego samego gwiazdora z tym samym zamowieniem gry ..... jestem juz po instalacji systemu z xp na 7, dolozeniu ramu i nadal mam problem , laptop nie bangla , biurkowe pudło - nie bangla..... wymiekam ,ponieważ teraz szukam karty wiec prosciej bylo zamowic na PS3 - ale gadzina !!!! NIE!!!!! MA BYC NA PC!!!! normalnie gwiazdor nie powinien dostać mleka i ciasteczek za to!!
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 4541
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 21:15
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Post autor: Kowal »

Trafiłem "używkę" na Alledrogo, i tanio nie było :mrgreen: Ale chyba w tej cenie nic lepszego bym nie kupił... :roll: tak się pocieszam :-P
Mam nadzieję, że na jakiś czas starczy dzieciakom :roll:
A jak Miki w następnym roku z czymś takim wyskoczy, to dostanie własną rózgą po gołym zadzie :lol:
A syfstem już dawno zmieniłem na "7", bo mam tam większą "kontrolę rodzicielską" :mrgreen:
Pozdrawiam, Artur
Lepiej wejść komuś w drogę, niż w tyłek...
Awatar użytkownika
Prono
Posty: 1496
Rejestracja: wtorek 23 paź 2012, 20:07
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Prono »

Spoko, GTX 560 jest w 3D Marku 2011 o 900 punktów szybsza niż mój GTX460, a u mnie "Rolnik szuka żony" działa płynnie ;)
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 4541
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 21:15
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Post autor: Kowal »

Widzę, że nie tylko mój Syn jest zafascynowany tą "gleba story" :mrgreen:
Ciekawy jestem jeszcze, czy WIN7 "poradzi sobie z wymianą karty graficznej", czy będę musiał instalować go od nowa :roll:
Pozdrawiam, Artur
Lepiej wejść komuś w drogę, niż w tyłek...
Assur92
Posty: 674
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 02:25
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Assur92 »

Odinstaluj sterowniki od starej, zainstaluj od nowej i juz. Systemu nie trzeba stawiac od nowa.
RIP Bixler 1.1, quadro 15, QAV 250, Pioneer XL
artak
Posty: 182
Rejestracja: środa 08 paź 2014, 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: artak »

win 7 bez problemu "powinien" sobie poradzić z nową kartą (tylko sterowniki w razie czego trzeba będzie dograć)
ODPOWIEDZ