KFC32FTB, kamera 600TVL, kompas, słuchawka, nogi

Tu trafiają nieaktualne już ogłoszenia drobne

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
pilot
Posty: 915
Rejestracja: czwartek 16 gru 2010, 19:40
Lokalizacja: Rzeszów

KFC32FTB, kamera 600TVL, kompas, słuchawka, nogi

Post autor: pilot »

1. Kontroler lotu KFC32FTB
Popularny kontroler do kopterów i samolotów. Na płytce OSD oraz odbiornik eLeReS. Praktycznie nówka, zrobił może z 3 loty testowe w quadzie. Od dołu płytki przylutowane złącze do pigtaila czyli można zamontować antenę w dogodnym miejscu. W komplecie złączki i piny do OSD i zasilania oraz pigtail. Na życzenie mogę wlutować goldpiny do wyjścia serw i wejścia zewnętrznego odbiornika (które może zostać skonfigurowane jako wyjście). Cena 425 zł

Obrazek
Obrazek

2. Moduł kompasu GY-273
Nowy moduł kompasu HMC5883. Przylutowany i zabezpieczony przewód z wtykiem pasującym idealnie do KFC32FTB z pozycji 1. Do zastosowania w kopterze lub samolocie z modułem GPS nie posiadającym kompasu. Cena 20 zł

Obrazek

3. Kamera płytkowa 600 TVL
Kamera używana, w stanie bdb. Przewód jest wlutowany i zabezpieczony hotglutem, podobnie kwarc. Jest to dokładnie taka kamerka z obiektywem 2,8mm link
Płytki kamery i klawiatury OSD są pomniejszone do rozmiaru 32x32mm. Jest to odpowiednik znanej PZO-420 tyle, że z filtrem IR. Do kamery mogę dodać mocowanie z blachy alu, widoczne na foto. Cena 120 zł

Obrazek

4. Nogi do ram DJI
Nogi praktycznie nowe, stan idealny. Zamontowane jedynie do testu anteny skierowanej w dół. Bardzo dobra jakość wykonania. Cena 25 zł

Obrazek

5. Słuchawka nauszna
Słuchawka nowa, nie użyta ani razu. Sprzedaję ponieważ pasuje na prawe ucho, a mam wadę słuchu i mimo podgłośnienia praktycznie nic nie słyszę. Bardzo fajny sprzęt do wykorzystania np. z gadającym Misiowym OSD (w takim celu zakupiona). Cena 23 zł

Obrazek

Ceny do rozsądnej negocjacji :-) , podane bez kosztów wysyłki.
Pozdrawiam
Krzysiek
Zablokowany