Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

MrOgig
Posty: 18
Rejestracja: sobota 05 lip 2014, 12:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: MrOgig »

Chyba wiem gdzie zaginęły nasz przesyłki z maja/czerwca/lipca z Malezji
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Głuś »

Prono pisze:TAM, w sensie w Chinach chyba jest jakieś święto, bo mailem dostałem informację z GoodLuckBuy, że od 1 do 7 października mają nieczynne.
To niestety prawda http://importujmy.pl/1-pazdziernika-swi ... w-chinach/
Oj chyba sobie poczekamy, tydzień będą balować to pewnie później zrobi się korek jak po tym ich Nowym Roku :cry:
twistedme

Post autor: twistedme »

Info z banggood:

Orders Placed During Chinese National Days Celebrations - 1st October to 4th OctoberDetail

All Chinese warehouse orders will be delayed 3 business days. Customer service and our overseas warehouses will be operating as usual during this time. We will be back to normal on the 4th of October. Thanks for shopping with us.


Także nie wiem jak reszta, ale ci tylko do 4.


Czy to jest normalne, gdyż pierwszy raz robię tam zakupy i nie wiem jak to wygląda w praktyce. Zamówiłem sobie Cheersona na próbę i zamówienie złożone i opłacone 25. do dzisiaj nie zostało wysłane.
Awatar użytkownika
Prono
Posty: 1496
Rejestracja: wtorek 23 paź 2012, 20:07
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Prono »

Ja mam zamówienie z 27.09, pewnie będzie wychodziło od nich o te kilka dni dłużej.
Trudno, poczekamy.
Awatar użytkownika
Krzys
Posty: 137
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:37
Lokalizacja: PL

Post autor: Krzys »

pierwszy raz mi zatrzymali paczkę w UP Warszawa 84 - zawsze szło do WER Zabrze

macie namiary na ten urząd tel. milczy adresu email brak


Obrazek
krzysztof

-> pixhawk <-
middam
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 12 maja 2011, 10:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: middam »

pierwszy raz mi zatrzymali paczkę w UP Warszawa 84 - zawsze szło do WER Zabrze

macie namiary na ten urząd tel. milczy adresu email brak
U mnie któraś z paczek również została zatrzymana przez Warszawe a kolejnego dnia poszła standardowo na Zabrze.
Awatar użytkownika
pma_
Posty: 4659
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 09:43
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Post autor: pma_ »

W najgorszym wypadku za pare dni przyjdzie polecony z W-wy
samolot max 4579/1293 analog, DJI do końca zasięgu :)
coper max 1729(na 5.8)
Awatar użytkownika
Krzys
Posty: 137
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:37
Lokalizacja: PL

Post autor: Krzys »

No tak jeśli do jutra nie wyślą do WER Zabrze to znaczy że w Warszawie będzie clona.
W Zabrzu miałem wszystko połapane max. 2 dni czekałem na paczkę.
krzysztof

-> pixhawk <-
Awatar użytkownika
StoQ
Posty: 1021
Rejestracja: sobota 14 maja 2011, 12:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: StoQ »

Ja miałem tak ostatnio :) WER warszawa zatrzymane na cle :) Wysłane do Szczecina. Doszło Do WER SZCZECIN. Nagle wpis WER ZABRZE zatrzymanie potem WER ZABRZE zwolnienie i znowu WER SZCZECIN w doręczeniu :)

Moja paczka dosłownie się teleportowała do Zabrza :D eheheh
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Głuś »

twistedme pisze:(...)
Czy to jest normalne, gdyż pierwszy raz robię tam zakupy i nie wiem jak to wygląda w praktyce. Zamówiłem sobie Cheersona na próbę i zamówienie złożone i opłacone 25. do dzisiaj nie zostało wysłane.
A jaki kolor brałeś? Jak np. niebieski to masz info:
Expected restock on 9th October 2014
pomarańcz to samo, a pink jeszcze dalej, na chwile obecną tylko zielony jest dostępny od ręki. Musisz wiedzieć jak było w chwili zamówienia, ale prawdopodobnie tak sam jak jest teraz. To jest trochę tak jak branie BACKORDER w HK :)

Jak zamawiasz na BG patrz na stan, jak jest
In stock , usually dispatched in 1 business day
to niemal zawsze wysyłają w ciągu kilku godzin roboczych, zamawiasz wieczorem i rano już masz info że wysłane. Oczywiście pomijam święta, ale ostatnio miałem nawet tak że w nocy z soboty na niedziele "wysłali" - czyli u nich w niedzielę.

Jak jest "1-3 business day" to często też wysyłają od razu różnie to bywa, ale raczej się trzymają tych terminów. Ja teraz czekam na śmigła do hubsana - było "6-9 business day" i już tydzień się wysyłają, teraz dojdą jeszcze święta więc sobie poczekam :-D

BG i tak jest uczciwie i w miarę trzyma się tych terminów co podają, nie to co GLB w którym już dwa razy miałem tak że towar był dostępny, a potem cisza i czekałem 2-3 tygodnie na "dostawę od producenta" jak mi powiedział ich konsultant. Tak na prawdę zamawiali u producenta dopiero jak ja u nich zamówiłem i zapłaciłem.

Ostatnio brałem silniki na Aliexpress od użytkownika "goodluckbuy" bo na stronie GLB ich nie było i te wysłali moment - szły 10 dni od zamówienia.
twistedme

Post autor: twistedme »

twistedme pisze:(...)
Czy to jest normalne, gdyż pierwszy raz robię tam zakupy i nie wiem jak to wygląda w praktyce. Zamówiłem sobie Cheersona na próbę i zamówienie złożone i opłacone 25. do dzisiaj nie zostało wysłane.
Głuś pisze:A jaki kolor brałeś? Jak np. niebieski to masz info:
Expected restock on 9th October 2014
Pomarańcz stąd:

http://www.banggood.com/Cheerson-CX10-C ... 26614.html

Heh... Nie pamiętam teraz dokładnie, ale specjalnie szukałem, bo gdzieś indziej faktycznie było niedostępne... Dokupiłem jeszcze zapasowe śmigiełka i pakiecik - wszystko In stock. Zobaczymy, ale dzięki za info, na przyszłość będę wiedział na co dokładnie zwracać uwagę.

Edit:

Patrz pan jaka zmyłka... Rzeczywiście masz rację, wchodzę i jest Loading... In stock. A potem jak wybierasz kolor to się zmienia, a ja głupi już pewnie nie spojrzałem. Będzie 11. no cóż, teraz już będę wiedział jak to działa.
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Głuś »

Nie tylko kolor, moda jak zmienisz to tez;-) Mode1 prawie zawsze są:-D
I pamiętaj waść ze jak masz w paczce choćby jeden taki towar to cała paczka czeka (czasem oni sami dzielą na kilka - trzeba patrrzeć), dlatego ja zawsze backordery składam jako osobne zamówienia ;-)

Wczoraj mi przyszła na wer Waw paczka z hobbykinga, nie pamiętam teraz dokładnie daty zamówienia, ale niecałe 2 tygodnie Singpostem także całkiem nieźle :-)
Moje modele https://fpv.com.pl
Gogielki Eachine EV300D na dwa pasma jednocześnie ;-)

Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
lasek5
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 23 wrz 2013, 08:24
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: lasek5 »

panowie jak w bangood śledzić przesyłkę bo co wbijam nr listu to nie ma :(

i drugie czy jest opcja jakiegoś kuriera bo się nie doszukałem.
Nawet wybierając magazyn Brytyjski nie mogłem wyprać kuriera. Brak opcji do naszego kraju czy nie umiem szukać :P
Paweł
CopterX 450, Wow, Mugol, BLADE mCPx BL, ECX Torment, Parapet, BadCat.
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Głuś »

1. Masz pewnie przesyłkę nie rejestrowaną - od jakiegoś czasu do 30$ darmowa opcja jest bez numeru śledzenia lub dodatkowo płatne, przeważnie 1,30$. Jak wejdziesz w szczegóły to możesz mieć numer z flyexpres czy jakoś tak - pisałem o tym trochę postów wyżej.

2. Kurier jest, ale nie przy każdym toważe. Ogólnie nie polecam - pisałem o tym, szukaj postu z przełomu czerwca/lipca.
Moje modele https://fpv.com.pl
Gogielki Eachine EV300D na dwa pasma jednocześnie ;-)

Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
lasek5
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 23 wrz 2013, 08:24
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: lasek5 »

Dzięki
Paweł
CopterX 450, Wow, Mugol, BLADE mCPx BL, ECX Torment, Parapet, BadCat.
ODPOWIEDZ