sklep abc rc

Tematy zakładają tylko firmy/sklepy prezentujący swoją ofertę

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

zibi17
Posty: 74
Rejestracja: środa 14 gru 2011, 08:36
Lokalizacja: wa-wa

Post autor: zibi17 »

Nie myli się ten co nic nie robi.Od trzech lat robię zakupy w tym sklepie.Były pomyłki.Ale i tak oceniam go na 5.
joker
Posty: 82
Rejestracja: niedziela 25 lis 2012, 22:40
Lokalizacja: kuj-pom

Post autor: joker »

Przyłączam się do pozytywnych opinii, żadnej pomyłki ze strony sklepu nie doświadczyłem.
Reklamacje rozpatrzone ekspresowo i zawsze pozytywnie. Mam nadzieję, że nie przechwaliłem.
Pozdrawiam
Krzysztof
Awatar użytkownika
qetan
Posty: 38
Rejestracja: sobota 13 paź 2012, 23:48
Lokalizacja: Legnica

Post autor: qetan »

Dołączę do zadowolonych klientów tego sklepu :)
slawus1998
Posty: 125
Rejestracja: czwartek 27 lut 2014, 20:37
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: slawus1998 »

Ja tylko tak dodam że robiłem zakupy w tym sklepie już kilka razy i ani razu nie miałem problemu z wysyłką, czy towarem. Jak ode mnie - 5/5
Awatar użytkownika
dea
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2011, 19:51
Lokalizacja: Kutno

Post autor: dea »

Potwierdzam robię w abc rc zakupy od dawna i zero problemów ...
Zamówienie o 13.00 a na drugi dzień przesyłka u mnie :)
Awatar użytkownika
mounter
Posty: 1000
Rejestracja: niedziela 20 mar 2011, 23:59
Lokalizacja: --

Post autor: mounter »

a ja mam takie pytanie do tych co składali reklamację przez nowy formularz... ;-)

może ktoś podać wzór jak wygląda numer zgłoszenia? pamiętam ostatnie cyfry i datę kiedy zgłaszałem ale kombinacji jak to jest poukładane już nie... :-(
joker
Posty: 82
Rejestracja: niedziela 25 lis 2012, 22:40
Lokalizacja: kuj-pom

Post autor: joker »

mounter pisze:a ja mam takie pytanie do tych co składali reklamację przez nowy formularz... ;-)

może ktoś podać wzór jak wygląda numer zgłoszenia? pamiętam ostatnie cyfry i datę kiedy zgłaszałem ale kombinacji jak to jest poukładane już nie... :-(
Tak wygląda nr reklamacji 2014/08/000008
Jak dla mnie to ten nowy formularz to porażka, no ale najważniejsze, że jest skuteczny.
Pozdrawiam
Krzysztof
Awatar użytkownika
Master Yoda
Posty: 148
Rejestracja: czwartek 17 lip 2014, 21:30
Lokalizacja: Gołdap

Post autor: Master Yoda »

Zrobiłem w tym sklepie parę zamówień nie było większych problemów choć jedna paczka wyglądała nieciekawie i chwilę się musiałem zastanowić czy to odebrać
Obrazek
Awatar użytkownika
Rayford
Posty: 747
Rejestracja: poniedziałek 16 lip 2012, 17:15
Lokalizacja: Gołdap
Kontakt:

Post autor: Rayford »

Sprawdziłem, zrobiłem już u nich 40 zakupów na sumę zbliżającą się do czterech zer, nigdy nie miałem z nimi problemów, nigdy nic nie musiałem reklamować, przesyłki owszem zapakowane w wielkie pudła, ale mi to nie przeszkadza bo towar okładają fajną gąbką którą wykorzystuje na swoje wysyłki. Kilka razy brakowało towaru w sklepie, to prosiłem o powiadomienie mnie telefonicznie jak pojawi się towar na półce, bez problemu miła pani oddzwaniała ...

Sklep ABC-RC w punktacji daje 10/10 , oby tak dalej...
Special
Posty: 132
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Special »

Zamówień wiele zrobionych i jeszcze wiele do zrobienia :)
marcin881
Posty: 52
Rejestracja: sobota 12 lip 2014, 10:48
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Post autor: marcin881 »

Również korzystałem z usług tego sklepu, wszystko sprawnie szybko i bezproblemowo. Co do paczki i porwania folii zapewne to wina przewoźnika a nie sklepu
Awatar użytkownika
Master Yoda
Posty: 148
Rejestracja: czwartek 17 lip 2014, 21:30
Lokalizacja: Gołdap

Post autor: Master Yoda »

marcin881 pisze:Również korzystałem z usług tego sklepu, wszystko sprawnie szybko i bezproblemowo. Co do paczki i porwania folii zapewne to wina przewoźnika a nie sklepu
Marcinie folia nie była rozerwana tylko było tak zawinięte, a to że ktoś starał się zajrzeć do środka to fakt raczej wina przewoźnika. Logicznym jednak jest że taka sytuacja by nie nastąpiła gdyby towar został lepiej owinięty.
Co do samego zabezpieczenia towaru to również muszę pochwalić rzadko kiedy widzę żeby towar tak fajnie i wygodnie podróżował, te kolorowe gąbeczki są świetne :)
Awatar użytkownika
pma_
Posty: 4658
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 09:43
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Post autor: pma_ »

CHyba się wyjaśnił mój problem z tym sklepem, debil który stworzył to programistyczne cudo chyba zapomniał o istnieniu Chrome. Na FF jest zero problemów, a na Cr oczywiście koszyk działa losowo.
samolot max 4579/1293 analog, DJI do końca zasięgu :)
coper max 1729(na 5.8)
Assur92
Posty: 674
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 02:25
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Assur92 »

Ja na chrome nie mam żadnych problemów. Robiłem kilka zamówień i wszystko OK.
Co do zamówień to wszystko pięknie zapakowane że nie ma prawa się zniszczyć.
RIP Bixler 1.1, quadro 15, QAV 250, Pioneer XL
Awatar użytkownika
simoneus
Posty: 89
Rejestracja: niedziela 15 kwie 2012, 14:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: simoneus »

Również złego nie mogę powiedzieć o tym sklepie oprócz tego, że sąsiedzi sądzą pewnie, że jestem alkoholikiem. Co paczka to pudełko po jakiejś wódce :-D . Przy ostatnim zamówieniu myślałem, że mi się upiecze po rozcięciu czarnej folii, jednak paczę do pudła a tam co ? 4 kartony po żytniej jako wypełniacze :evil:
ODPOWIEDZ