Monitor TFT 3,4 calas 12 DC

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

ArTaNiS
Posty: 64
Rejestracja: piątek 25 kwie 2014, 22:51
Lokalizacja: Wrocław

Monitor TFT 3,4 calas 12 DC

Post autor: ArTaNiS »

podłączyłem baterię 2200 mah 11.1 3 s i nie działa...
lekko miga przy podłączeniu tyle.... wie ktoś dlaczego nie działa ?
hmm... zastanawiam się , bo w instrukcji jest, że sam się uruchomi po wrzuceniu wstecznego biegu, pytanie co niby ma go aktywować do uruchomienia w trybie FPV ?
DJI Phantom 1 + FPV + Gimbal
Awatar użytkownika
darek_op
Posty: 781
Rejestracja: piątek 02 mar 2012, 12:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: darek_op »

ArTaNiS pisze:że sam się uruchomi po wrzuceniu wstecznego biegu, pytanie co niby ma go aktywować do uruchomienia w trybie FPV ?
Moim zdaniem wrzucenie biegu wstecznego. :mrgreen: SORRY nie mogłem sie powstrzymać
Możliwe że zasilenie kamery i pojawienie się sygnału video powoduje uruchomienie monitora. Taką sytuację miałem w samochodzie kolegi.
Awatar użytkownika
Pieth
Posty: 1841
Rejestracja: niedziela 23 lut 2014, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pieth »

Dokładnie tak jak pisze Darek, większość samochodowych działa po podłączeniu kamery.
Wszystko co lata, jeździ, pływa no i ... kobieta.
Awatar użytkownika
Chestnut
Posty: 336
Rejestracja: czwartek 22 sie 2013, 20:28
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Chestnut »

popieram- mam taki- ze słabym sygnałem video widać blackscreen i napis no-signal, natomiast bez sygnału - gaśnie do zero- blackscreen to mało- gaśnie podświetlanie- jak go oświetlić mocnym światłem to da się zobaczyć "no signal".
...na szczęście wraca szybciutko, ale jak tylko budżet pozwoli tzeba przejść na coś bez bs. ;)
Mój największy lęk to sytuacja w której ja umieram, a Żona sprzedaje moje "zabawki" za tyle, za ile jej powiedziałem że je kupiłem...
ArTaNiS
Posty: 64
Rejestracja: piątek 25 kwie 2014, 22:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ArTaNiS »

winny byl odbiornik.... ktos pomylil instruckcje i kanal 1 byl pod wszystkimi switchami do gory a nie jak na instruckji 1 do gory 3 w dol... TO CUD ZE ZACZALEM PROBOWAC WSZYSTKIE OPOCJE ! Monitoir dziala byl za 45zł z amazon.com naprawsde polecam sygnalu prawie juz nie ma i nadal widac mrówki MEGA POLECAM !!!
DJI Phantom 1 + FPV + Gimbal
ODPOWIEDZ