Po raz kolejny uwaga z lipolami !

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
databank
Posty: 511
Rejestracja: niedziela 05 lut 2012, 20:14
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Po raz kolejny uwaga z lipolami !

Post autor: databank »

Z góry przepraszam jeżeli kogoś urazi to że pozwoliłem sobie skopiować post z sąsiedniego forum.. robię to tylko i wyłącznie w dobrej wierze. Nie wiem czy było to już u nas czy nie, sprawdziłem z grubsza i nie widziałem żeby ktoś o tym wspominał a chyba warto:

Obrazek
kondiz
Posty: 1731
Rejestracja: poniedziałek 13 cze 2011, 09:14
Lokalizacja: Jelenia Góra / Wrocław

Post autor: kondiz »

Było :-P
Ale może ktoś jeszcze zobaczy :-)
Konrad
Awatar użytkownika
xcichyx
Posty: 881
Rejestracja: niedziela 04 gru 2011, 11:35
Lokalizacja: Piła

Post autor: xcichyx »

Ku przestrodze nigdy za wiele zamieszczania takich zdjęć
Pozdrawiam Daniel
dmz
Posty: 529
Rejestracja: sobota 16 kwie 2011, 15:34
Lokalizacja: łorsoł citi at war.

Post autor: dmz »

no coz, poza odruchami w powietrzu trzeba wyrobic nawyki na ziemi.
bejominator
Posty: 223
Rejestracja: poniedziałek 01 kwie 2013, 23:40
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: bejominator »

5lat temu, nne akumulatorki, inne hobby, ale ladowanie aku w aucie to nienajlepszy pomysl,u mnie jeszcze dalo sie odremontowac

Obrazek
IvanM
Posty: 1566
Rejestracja: wtorek 25 wrz 2012, 19:25
Lokalizacja: Podkarpackie

Post autor: IvanM »

Czy nie jest to fake?
Awatar użytkownika
databank
Posty: 511
Rejestracja: niedziela 05 lut 2012, 20:14
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: databank »

Raczej nie, osoby ktore znaja tego forumowicza potwierdzily ze przyjezdzal na lotnisko tym pasatem..
IvanM
Posty: 1566
Rejestracja: wtorek 25 wrz 2012, 19:25
Lokalizacja: Podkarpackie

Post autor: IvanM »

databank pisze:Raczej nie, osoby ktore znaja tego forumowicza potwierdzily ze przyjezdzal na lotnisko tym pasatem..
Czy akuratnie TYM, ciężko chyba rozpoznać.
Oczywiście mogę się mylić - ale gdybym ja zauważył jak pali się mój samochód i nie mógł bym nic już zrobić, to napstrykał bym komórką spektakularnych zdjęć z ogniem i strażą pożarną. A tu jest tylko jedno jedyne już "zimne zdjęcie" zrobione sporo sporo później.
Do tego człowiek na pytania o akumulator, ładowarkę i sposób ładowania od tygodnia nie odpowiada.
Kiedy emocje opadają, to człowiek zaczyna się zastanawiać co dalej - a właściciel spalonego samochodu czy chałupy myśli o ubezpieczeniu. Raczej nie publikuje informacji, że bezpośrednio przyczynił się do wydarzenia, bo w polisach raczej nie ma "pożar na skutek eksplozji ładowanych Lipoli".
Oczywiście jak mówię: mogę się mylić.
Awatar użytkownika
kojak
Posty: 967
Rejestracja: wtorek 26 mar 2013, 11:25
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: kojak »

mój pierwszy raz był dziś... ładowanie uszkodzonego lipola z wypiętym balacerem, ledwie zdążyłem wrzucić go w karton i wybiec za drzwi jak zaczął puchnąć gwałtownie ...

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
dmz
Posty: 529
Rejestracja: sobota 16 kwie 2011, 15:34
Lokalizacja: łorsoł citi at war.

Post autor: dmz »

IvanM pisze:
databank pisze:Raczej nie, osoby ktore znaja tego forumowicza potwierdzily ze przyjezdzal na lotnisko tym pasatem..
Czy akuratnie TYM, ciężko chyba rozpoznać.
Oczywiście mogę się mylić - ale gdybym ja zauważył jak pali się mój samochód i nie mógł bym nic już zrobić, to napstrykał bym komórką spektakularnych zdjęć z ogniem i strażą pożarną. A tu jest tylko jedno jedyne już "zimne zdjęcie" zrobione sporo sporo później.
Do tego człowiek na pytania o akumulator, ładowarkę i sposób ładowania od tygodnia nie odpowiada.
Kiedy emocje opadają, to człowiek zaczyna się zastanawiać co dalej - a właściciel spalonego samochodu czy chałupy myśli o ubezpieczeniu. Raczej nie publikuje informacji, że bezpośrednio przyczynił się do wydarzenia, bo w polisach raczej nie ma "pożar na skutek eksplozji ładowanych Lipoli".
Oczywiście jak mówię: mogę się mylić.

moim zdaniem sie mylisz. spal sobie samochód i porób zdjęcia. samochod pali sie w 5 minut jak ten człowiek byl na sniadaniu przy tym to nawet nie miał szansy nic pstrykac. z resztą nawet jakby miał, to ostatnia rzecz o ktorej myśli człowiek to spektakularne zdjecia komórką. to nie gimnazjum i facet musiał na ten samochód wcześniej zarobić... pewnie sie nie odzywa bo mu żona zmieniła płeć. albo mu sie odechciało zabaw modelarskich na jakis czas.
IvanM
Posty: 1566
Rejestracja: wtorek 25 wrz 2012, 19:25
Lokalizacja: Podkarpackie

Post autor: IvanM »

dmz pisze:. samochod pali sie w 5 minut.
I tutaj się zasadniczo ty mylisz. Samochód pali się nawet dwie godziny.
Awatar użytkownika
BQB
Posty: 341
Rejestracja: czwartek 13 wrz 2012, 19:06
Lokalizacja: Elbląg(okolice)

Post autor: BQB »

Nie powiedziałbym, że się myli, byłem kiedyś na szkoleniu PPOŻ, pokazywali filmik, jak pokój umeblowany od papierosa na fotelu spalił się cały w 5 minut.
Ciekawostką jest to, że podłoga pali się ostatnia, najpierw płomienie wraz z gorącym powietrzem i palnymi gazami leci pod sufit i potem schodzi w dół.
Awatar użytkownika
Ja-Jacek
Posty: 106
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 20:12
Lokalizacja: /Kulesze Chobotki
Kontakt:

Post autor: Ja-Jacek »

Panowie tu chodzi o mnie i moje auto,nie odpisywałem bo musialem trochę ochlonac.Aku 4 cele poj.3300 masci nie pomne.Ladowarka Shark 10.Ciekaw jestek czy kolega poszedł by po aparat co by zrobić fotki na forum gdy plonie mu auto?Auto miało standardowe oc -czyli nie obejmujące głupoty!Dwie godziny to pala się samochody na podkarpaciu!!!!!
Awatar użytkownika
extream
Posty: 671
Rejestracja: czwartek 05 sty 2012, 16:01
Lokalizacja: Stockholm/Kraków

Post autor: extream »

Pakiet był w pełni zdrowy ? Domyślasz się przyczyny ? Może cele nie równo ladowała... szkoda auta...
Awatar użytkownika
xcichyx
Posty: 881
Rejestracja: niedziela 04 gru 2011, 11:35
Lokalizacja: Piła

Post autor: xcichyx »

Ja pierdziu... tylko współczuć. Możesz napisać co to był za pakiet i ładowarka? Zbyt droga to była lekcja... :-(
Pozdrawiam Daniel
ODPOWIEDZ