Cuda jednak bywają

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
pma_
Posty: 4659
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 09:43
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Cuda jednak bywają

Post autor: pma_ »

Jakiś czas temu popełniłem post o ModeleMax i pewnych wq.... praktykach.
Tym razem więc zaraz po wyslaniu zamówienia wysłałem majla z prośbą o potwierdznie stanów magazynowych żeby nie kupować powietrza w przesyłce.
Ku mojemu wielkiemu zdumieniu w mojej skrzynce o 9-tej rano był majl, że wszystko jest, ponieważ przeczytałem go dopiero po południu napisałem, że płacę i zrobiłem przelew.
Nast dnia nie mogłem odebrać tel koło południa więc oddzwoniłem koło 16-tej, jak się oakzało, że dzwonił sklep.
Sklep dzwonił z informacją, że płaskownik (na którym mi zależało) się sprzedał (i to jest moja wina, mogłem odpisać na majla rano), że wysłali mi paczkę bez niego (nie mogli dać nic zastępczego bo nie odebrałem telefonu, również moja wina).
Ponieważ to był piątek umówiliśmy się, że właściciel zadzwoni do mnie w poniedziałek i ustalimy co z płaskownikiem. Dzisiaj odebrałem telefon, ustaliliśmy zastępczy płaskownik i co naważniejsze sklep dośle go na swój koszt.
Tak więc po tej akcji, gdzie rzeczywiście byłem winny z powodu nieodbierania, a sklep się zachował naprawdę bardzo ok wracam do robienia zakupów w ModeleMax jako podstawowego sklepu.
samolot max 4579/1293 analog, DJI do końca zasięgu :)
coper max 1729(na 5.8)
Awatar użytkownika
Jarlist
Posty: 882
Rejestracja: sobota 14 maja 2011, 20:42
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Jarlist »

Fajny sklep, ale mogliby mieć opcję poczty polskiej. Ostatnio zamawiałem towar prawie w cenie przesyłki :-(.
Nie zawsze muszę mieć sprzęt na drugi dzień, a jeszcze dochodzi umawianie się z kurierem.
Jarek
kondiz
Posty: 1731
Rejestracja: poniedziałek 13 cze 2011, 09:14
Lokalizacja: Jelenia Góra / Wrocław

Post autor: kondiz »

Jarlist pisze:mogliby mieć opcję poczty polskiej
eeee tam, 10 min rowerem i jest się na miejscu 8-) :-P
Konrad
Artu

Post autor: Artu »

kondiz pisze:
Jarlist pisze:mogliby mieć opcję poczty polskiej
eeee tam, 10 min rowerem i jest się na miejscu 8-) :-P
To znaczy, że jest opcja PP... via Kondiz :mrgreen:
Na pocztę tez się da rowerkiem dojechać :-P
kondiz
Posty: 1731
Rejestracja: poniedziałek 13 cze 2011, 09:14
Lokalizacja: Jelenia Góra / Wrocław

Post autor: kondiz »

ups.... :-P

Dobra, ale tylko zamówienia do 50zł. i jak będę miał czas i będę na miejscu.
Tylko od razu mówię, że od każdej tego typu "operacji" biorę 1zł. na kopertę i pakowanie ;-)
Konrad
Awatar użytkownika
Andrzej K
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2011, 20:39
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Andrzej K »

Wysyłają również przez Pocztę Polską, wystarczy zadzwonić lub poprosić o taką opcję przez komentarz do zamówienia. Sam kilka razy tak robiłem.
Pozdrawiam
Andrzej
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 173
Rejestracja: piątek 05 lut 2010, 13:38
Lokalizacja: Wolsztyn/ Ziel. Góra

Post autor: Lech »

Najlepiej zamawiać z płatnością przy odbiorze. Parę zł więcej i po kłopocie.
Zawsze na drugi dzień paczka u mnie, nigdy nie było inaczej.
Pozdrawiam Leszek.
Artu

Post autor: Artu »

Andrzej, i popsułeś cały misterny plan :mrgreen:
A chcieliśmy dbać o zdrowie Kolegi, aby potrenował jazdę rowerem na trasie sklep-poczta :-D
semento
Posty: 235
Rejestracja: sobota 25 sie 2012, 17:37
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: semento »

Ja też się przyłączę do tych peanów na cześć Modelemax. Mam trochę dalej niż Kondiz, ale odbieram osobiście z dwóch powodów:
pkt.1 - taniej
pkt.2 - to takie miłe uczucie przebywać choć przez chwilę w tym samym pomieszczeniu z taką ilością dobrego sprzętu :)

Potwierdzam - sklep doskonale zaopatrzony, często wypada robić mi zamówienie na dwie, trzy godziny przed odbiorem i zawsze towar czeka na mnie... albo ja chwilkę czekam na towar, ale czekanie jest miłe z powodu patrz pkt.2 Czasem zastanawiam się czy się nie przesiąść na T-rexa albo na Raptora, miałbym blisko do części i częstsze wizyty i patrz pkt.2
GAUI 425, AXN FJ, klon DJI450 (robi się), Sky Cruise 2400, Mikeys FPV V3
kondiz
Posty: 1731
Rejestracja: poniedziałek 13 cze 2011, 09:14
Lokalizacja: Jelenia Góra / Wrocław

Post autor: kondiz »

Niiio tyle sprzętu, że głowa mała :mrgreen: .
Konrad
zybyzy
Posty: 1346
Rejestracja: sobota 18 sie 2012, 10:06
Lokalizacja: Breslau

Post autor: zybyzy »

Byłem tam dwa-trzy razy. Boże znaleźć ten sklep pierwszy raz to wyzwanie, nie wiem jak teraz ale kiedy byłem to na zewnątrz zero oznaczeń, w środku korytarze lewo prawo, hala, sklep ;) czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Ale obsługa to fulwypas, miło i miło - ja również polecam ten sklep.
bo latać to cza umić ;) - więc ciągle się uczę.
SkyWalker X-6 FPV - 2Fat2Fly, SkyWalker 1900 FPV Z&P, Mini SkyWalker eleres AP, Mini Talon FPV Z&P
BadCat FPV - KFC32FTB
ODPOWIEDZ